Skocz do zawartości

[Kucyki] Przygoda z boginią toru


inka2001

Recommended Posts

Spojrzała się na Green'a

Słuchaj możesz zebrać dużo liści palmowych? Posłużą nam jako ściany i sufit przed deszczem. Ja zajmę się tymi drzewami.

Po czym aktywowała swoją rakietnicę i wycelowała w drzewo.

Odsuńcie się.

Uśmiechnęła się i wystrzeliła w drzewo z rakietki. Po chwili duże drzewo upadło na inne. kilka mniejszych tym samym je przewracając.

No to już nie trzeba latać za drewnem.

Zaśmiała się po czym zabrała się za zbieranie porządnych gałęzi do budowy szałasu.

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 209
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

-Ruff,pozbieraj jedzenie na przykład jakieś owoce czy coś-Zasugerował Green i wstał

-Dobra działanie S.S. częściowo ustało.Idę po liście palmowe.-Green powiedział i poszedł w dżunglę.Po chwili wrócił z całym pękiem liście palmowych na grzbiecie.Było ich z pięćdziesiąt. 

Link do komentarza

Eee...Ale wiesz że kucyki mięsa nie jedzą?  :ajawesome:

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

-Ruff,z łaski swojej,mogła byś sprawdzić okolice?-Zapytał Green przynosząc kolejną partie liści.

-Przydałoby się rozeznanie w okolicy a ty zrobisz to najszybciej z nas wszystkich-Green usiadł na chwilę.Myślał o czymś.

Link do komentarza

Tina zaczęła ostrzyć jakiś patyk. Po chwili był wystarczająco ostry by zabić więc Tina wstała i rzuciła w stronę jakiś krzaków. Podeszła i po chwil wyjęła z nich wielkiego zająca. Powiedziała

- Jak chcecie mieć spokój to nie strzelajcie z tych zabawek.

Tina rzuciła zająca prosto pod kopyta Ruff. Po czym usiadła pod swoje drzewo.

Link do komentarza

-Że ja cie proszę CO?!-Green spojrzał na Snow mieszanym wzrokiem zdziwienia,złości i radości.

-Po pierwsze.

Co ty do Celestii tutaj robisz?!

Po drugie.

Tyle razy cie prosiłem o koncentracje!!!

Po trzecie.

Prosiłem cie również,żebyś NIE brała niczego bez pozwolenia!!!

Link do komentarza

-I to wszystko przez to że nie wypiłaś KAWY?-Green spojrzał na Snow zabójczym wzrokiem.

-I prosiłem cie również żebyś segregowała części!!-Green był nadal trochę zły

-No ale chociaż dobrze że jesteś tu ze mną...I to się liczy...-Powiedział do niej i usiadł.Aktualnie był smutny

Link do komentarza

Green spostrzegł że tygrys ruszył się.

-Czy ty nie masz jeszcze dosyć?!-Powiedział do niego i podszedł.Kolejne trzy strzały tym razem z bliska.teraz napewno był trupem.

Podbiegł do Ruff.Położył ją na grzbiecie.

-Ruff nic ci nie jest??Ruff,powiedz!!

Link do komentarza

-Ty moja droga mogła byś mi pomóc a nie się temu przyglądać!!!-Wykrzyczał do Tiny

Popatrzył na Ruff.Zauważył że ma zakrwawione kopyto i brzuch po lewej stronie.Wyciągnął ze swojego plecaka jakiś płyn i bandaże.

Płyn nalał na bandaż i owinął wokół kopytka.To samo zrobił z brzuchem.

-No moja Ruff,nie płacz.Już po wszystkim.Zaraz się zagoi i nie będzie boleć.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...