Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie v.2


eragon333

Recommended Posts

Nie znamy się XD.Heheszki.To twój przyjaciel ale moja postać się musi jeszcze zapoznać bo go ledwo zna :3.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- Widzę że mało rozmowny.Ciekawe czemu się wcześniej nie poznaliśmy.Co zrobisz jak znajdziemy ten skarb który jest na wyspie?

Zapytała bawiąc się pistoletem.Z jej pyszczka można było odczytać jedynie optymizm i radość a o smutku lub znudzeniu nie było mowy.

Link do komentarza

Kiedy tak płynęli Orange omawiała wszystkim plan.

Słuchajcie najpierw wystrzelę kulę z armaty gdzie będzie list dla nich. Jeżeli zgodzą się na spokojną rozmowę to będzie dobrze jeżeli nie zbombardujemy ich wioskę*pokazuje na mapie wioskę* Socks jeżeli do godziny czasu nie wrócę rozkaż wystrzelić z dział jeżeli zaatakują masz też wydać rozkaz. Nie zważać na to czy będę w pobliży czy nie o mnie się nie martwcie. Dark idziesz ze mną gdyby zrobiło się nieprzyjemnie zaraz podczas spotkania. Na razie to wszystko jeżeli coś będzie ważnego jeszcze dam znać. Rozejść się!

Po czym wyszła z pokoju kapitańskiego. Podeszła na mostek wzięła lunetę i obserwowała morzę. 

Link do komentarza

Stanęła przy Orange.Przez chwilę rozglądała się po pokładzie.

- Na wyspie była jakaś skrzynia.Gdy nas zaatakowali poleciałam w stronę wyspy.Gdy tubylcy mnie zaatakowali schowałam się za nią.Ktoś siedział w środku.Myślę że mogli go złapać i trzymają go w wiosce.Ostrzelanie jej nie jest zbyt dobrym pomysłem.Moim zdaniem powinniśmy do nich przypłynąć i na spokojnie wszystko wytłumaczyć.Jeśli strzelimy do nich tą twoją kulą to mogą uznać to za atak.

Link do komentarza

Odłożyła Lunetę. I rozkazała wywiesić białą flagę.

A masz lepszy pomysł zejdziemy na ląd zaraz nas zaatakują a ta kula przy uderzeniu od razu się otworzy i będzie widać list. Co innego jak byśmy mieli jednorożca w zespole. A czekaj chwilę Chaos! *krzyknęła*

Po czym podeszła do Chaos'a

Słuchaj umiesz może teleportować listy w określone miejsca?*spytała*

Link do komentarza

Statek znajduje się 5 kilometrów od wyspy. Wychodzi na mostek podnosi lunetę i zerka przez nią za uważa na wyspie kawałek wioski.

Hej załoga wioskę widać! Chaos czas na twoją kolej wyślij ten list do tej wioski.

List jest zaplombowany dla Kruka na plombie pisze List do Kruka.

@Treść Listu:

Ahoj z tej strony kapitan Orange Steel wysyłam do was ten list by rozwiązać nasz mały spór przez który prawie się pozabijaliśmy. Fakt jesteśmy z klanu piratów ale nie jasteśmy tacy sami jak oni my jesteśmy tylko poszukiwaczami skarbów. I wzywam cię Kruku byśmy mogli uzgodnić między nami rozejm. W odpowiedzi na spotkanie odpowiedz zapalając dwie pochodnie. Towarzyszyć ci może tylko jeden kuc, tak samo i ja przybędę. 

Podpisała: Orange Steel

Dobra jak Chaos to wyśle oczekujemy na ich sygnał. W razie podejrzanych działań wroga natychmiast zbombardować ich wioskę kulami ognia. Działa już są załadowane i mają ustawiony cel. Kanonierzy będą czekać na twój rozkaz. I obserwuj mnie jeżeli kiwnę głową mamy rozejm jeżeli 3 razy tupnę oznaczać to będzie gotowość do działań bojowych.

Statek znajdował się 3,5km od wyspy.

Link do komentarza

- Las Everfree?W Ponyville mieszkałam przez 20 lat a może nawet się uczyliśmy w tej samej klasie a ty się pytasz czy znam las Everfree?Pewnie że znam!A w wampiry nie wierzę.Ale podobno tam gdzieś cholercia nikt nie wie gdzie jest jakiś inny świat.Jak się nazywają mieszkańcy...aha!"Ludzie".I sobie wyobraź cały nieskończony wszechświat.I że jeszcze może ich być więcej!No i tam to pewnie w wampiry wierzy wielu ludzi.

Powiedziała stukając muszkietem w pokład.

Link do komentarza

- No a skąd miałam wiedzieć ile masz lat?

Zapytała jak zwykle uśmiechając się.

- No a ze szkołą to...mogło być tak że w tej samej szkole się uczyliśmy...tam mi się przynajmniej wydaje.A nawet jeśli nie to mogłam cię zobaczyć.Się patrzy przez okno a tam kucyki chodzą a Ponyville duże nie jest więc na 100% cię widziałam!A w wampiry i tak nie wierzę.W Equestrii nie może być aż tyle zła.

Znów spojrzała w stronę wyspy.

- No.jeśli tak dalej pójdzie to dopłyniemy do brzegu w minutę!

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...