Skocz do zawartości

Niczym Crusoe na bezludnej wyspie v.2


eragon333

Recommended Posts

Witam
Tworzę nową zabawę o nazwie "Niczym Crusoe na bezludnej wyspie". Chodzi w niej o to, że kucyki wybrały się na wycieczkę statkiem i statek zatonął. budzimy się na wyspie i tam próbujemy żyć. Akcja toczy się w XII wieku.

kierownik: eragon333
zastępca kierownika: WaveX
Wszelkie pytania dotyczące sesji do mnie i do WaveX'a

Podanie do zabawy wygląda następującą:( to jest podanie mojego OC)

Imię: (Snow Tunder)
Rasa: [(pegaz, członek wycieczki)są takie rasy drugie jak: tubylec, członek wycieczki, pirat i wiezien piratow.]
Wiek: (17 lat)
Historia: (Urodziła się w jaskini w krainie wiecznego śniegu jako pierwsza z rodzeństwa. Siostrę o imieniu Grape jam przygaręła mama Snow mówiąc, że wyrośnie na piękną dziewczynę lecz ojciec był przeciw. Wreszcie wzięli ją do swojej rodziny z domu źrebięcia. Snow wychowała się w kopalni srebra. Tam potajemnie ćwiczyła latanie. W Canterlocie pojawiła się dlatego, że miała przynieść razem z siostrą Grape jam wykopane srebro do tego miasta. Tam otrzymały posadę lepszą niż kopanie srebra czyli pracowanie na poczcie. Snow Tunder pracowała jako listonosz a Grape jam jako sekretarka. Snow pracuje tak dotychczas ale Grape zmieniła prace na bycie bibliotekarką. O rodzinie w ogóle zapomniały. Snow dostała znaczek dlatego, że gdy ćwiczyła rozpoczęła się straszliwa wichura śnieżna. Nawet w tych warunkach kontynuowała ćwiczenia. Tak właśnie dostała znaczek. Mieszka w Canterlocie osiem lat.)
Umiejętności: (dobra pływaczka, szybka)
CM: (chmura z piorunem i ze śniegiem)
wygląd:( http://mlppolska.pl/...line=1363276766 )
ekwipunek: [(nóż myśliwski, 3 jabłka, 3 plastry) bez broni palnej. Pozniej ja mozna zdobyc lub znalesc gdzies]

Czekam na podania.

Mozna sie zapisywac w kazdej chwili.

 

Regulamin

1.Każdy może mieć jedną postać...no chyba ze ta postać zginie to wtedy tworzy sobie nową.

2.Piszemy co robi nasza postać.Jeśli chcemy napisać np. co robi kapitan latającego statku to napiszcie ale nie zapominajcie o swoich postaciach.To trochę denerwuje gdy moja postać nie otrzymuje pomocy od swoich przyjaciół -.-.

3.No i chyba najważniejsze.Pogawędki prowadzimy albo w statusach albo w wiadomościach prywatnych.Jeśli chcecie zapytać kogoś o "GG" to napiszcie tak jak ja.Piszecie to co chcecie napisać wciskacie "Enter" i Oddzielacie znakami "~".Potem piszecie co robi wasza postać.Wtedy się taki syf nie robi ponieważ każdy wie o co chodzi a temat nie jest zaśmiecony zbędnymi "pogawędkami".

 

Zapisani:

 

 

Link do komentarza

Dobra zapisuj.

Imię:  Jacob

Przezwisko: Śmierć

Stan: Szaleniec

Wiek: 15 lat

Rasa: Jednorożec. [Pirat]

Historia: [Nieznana]

Umiejętności: Zabijanie, przetrwanie i szybkość.

CM: Czaszka pokryta krwią

Wygląd: Czarny jednorożec o ciemno czerwonej grzywie. Jego ogon wygląda jak polany krwią, a oczy są bez źrenic. Na jego lewym kopycie widnieje tatuaż który wygląda jak mapa.

Ekwipunek: Kosa ozdobiona czaszkami, manierka i strzykawka z adrenaliną oraz 2 jabłuszka.

Info: Proszę o trzymanie go w zamknięciu i nie podawaniu krwi. Jest to szaleniec pierwszego stopnia.

Link do komentarza

Proszę o zapisanie mnie towarzyszu ^^!

 

Imię:Socks Chaser

Rasa:Pegaz

Wiek:20 lat

Historia: Wybaczcie ale nie jestem zbyt dobra w pisaniu historii ;_;.

CM:Serduszko ze skrzydełkami.

Wygląd: 34ijyiw.png

 

Ekwipunek:Pistolet skałkowy,Muszkiet z bagnetem.Amunicji będę szukać a moją główną bronią w zwarciu jest bagnet.

No i jestem po stronie piratów -.-.Niech będzie :3.

 

 

Towarzyszu Jacobie!Bez nieśmiertelności ^^.Wytrzymały to ty jesteś ale zranić cię to się da :3.

Link do komentarza

Imię:Orange Steel

Rasa:Pegaz [Pirat]

Wiek:15

Umiejętności:Szermierka, samo obrona, Dowodzenie Statkiem

Historia:Urodziła się i dorastała na wyspie piratów gdzie nauczyła się wiele o piractwie walki bronią białą jak i dowodzeniem własnym statkiem. Pewnego dnia kupiła sobie statek i za załogę miała swoich najlepszych przyjaciół. Poszukują ukrytych skarbów na bezludnych wyspach. Aktualnie złupili ponad 350 tysięcy złota i 15 tysięcy diamentów dzięki czemu się szybko wzbogacali i kupili sobie nowszy statek wydali na niego wszystko ci mieli statek posiadał poszycie miedziane, bawełniane żagle i 68 dział 30 funtowych. Ogólnie nie lubi zabijać woli zawierać nowe znajomości ale reputacja pirata jej to utrudnia.

CM:Zamiast CM posiada blizny.

Ekwipunek:Miecz, środki medyczne, pożywienie.

 

 

I macie mapę :P Prosta nie:D?

mapa1.jpg

Edytowano przez Dragon_Adam
  • +1 2
Link do komentarza

Zapisze się, tym razem bez tamtych zbędnych bajerasów (czyt. Zbroja i inne rzeczy)

 

Imię: Chaos Star

Rasa: Jednorożec [Członek wycieczki]

Wiek: 21 lat

Historia: Szczerze pomysłu nie mam,

CM: Gwiazda Chaosu

Wygląd: Czerwony kuc z czerwoną grzywą w jasno-ciemnych odcieniach, żółte oczy

Umiejętności: Czarna magia, strzelanie i zwinność

Ekwipunek: 3 banany, kusza i bandaże
 

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

A co mi tam :)
Ta zabawa jest fajna

Imię : Kruk
Rasa:pegaz ,jeden z wodzów tubylców.
Wiek : 23
Historia : Kruk mieszka na tej wyspie od ponad dwudziestu lat, kiedy trafił tu przez przypadek gdy leciał samolotem rozbił się i dołączył do tubylców na wyspie.Ma charakter jak najbardziej kucykowy ale zdziczał troszkę, sam ze swoim plemieniem. Doskonale lata i szybko przemieszcza się z miejsca na miejsce , dobrze zna wyspę.
Umiejętności :Uwielbia eksperymentować , robić pułapki i kamuflować się w najmniej spodziewanych miejscach.
Wygląd : Kruczek Tubylec :D
Ekwipunek : Pułapki , podręczny kamuflarz, dwa noże myśliwskie

Link do komentarza

(akcja chwilowo dzieje się na wyspie piratów)

Orange szła w stronę swojego statku kiedy zaczepił ją jakiś stary kucyk i powiedział.

Hej mała.*powiedział stary kuc*

Tak słucham?

Widzę że jesteś poszukiwaczką skarbów mam dla ciebie mapę z pewnym skarbem.

Tak jestem. Ale czemu mi dajesz swoją mapę? Sam nie masz ochoty znaleźć tego skarbu?

Jestem już starym wilkiem morskim i ta mapa mi się nie przyda bierz ją.

Po czym podał Orange mapę i znikł w tłumie.

No cóż mamy gdzie wyruszyć. Hej! Załoga zbieramy się.

I wyruszyła ze swoimi przyjaciółmi na bezludną wyspę.

Link do komentarza
Gość Iluzja Pie

Eragon , wiem że ostatnio zabawa się załamała przez zbyt dużo postaci, ale mogę prowadzić ze sobą chociaż troszkę tępych pachołków jako że mój OC jest wodzem tubylców ?
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Link do komentarza

Imię: Cato
Rasa: Jednorożec, Tubylec
Wiek: 19
Historia: Cato trafił na wyspę  kiedy miał dziesięć lat, został przygarnięty do wioski Tubylców, jego wodzem został kuc o imieniu Kruk, Cato szybko został ulubieńcem Kruka. Jednorożec bardzo lubiał swojego wodza, przywykł do takiego życia i je też bardzo polubił, w wieku osiemnastu lat Cato został najlepszym łucznikiem w wiosce. (Historia była dla mnie męczarnią xD)
Umiejętności:

Dobrze posługuje się łukiem

Jest wysportowany, dzięki czemu może poruszać się skakając między drzewami
CM: Strzała
Wygląd: Jego sierść jest prawie czarna, grzywa i ogon są ciemno czerwone jego oczy są ciemno zielone

Ekwipunek:

-Łuk

-Kołczan

-10 Strzał

Link do komentarza

Rozumiem że jesteśmy na statku przy wyspie ^^?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Na pokład statku weszła Socks trzymająca swój ulubiony muszkiet...oczywiście w swoich ulubionych skarpetkach.

- Patrzcie jaki snajper!Dobra co się będę wygłupiała!

Chwyciła lunetę i przybliżyła ją do oka.

- No jakaś wyspa!A ja myślałam że ta mapa jest zrobiona na odwal się!

Link do komentarza

Spogląda na mapy i po opisach kartograficznych wynika że statek jest oddalony około 2 mil od wyspy.

Nareszcie wyspa. *myśli* Mieszkańcy raczej będą źle do nas nastawieni jeżeli pokarzemy się z piracką flagą.

Podeszła pod liny po czym się po nich wspięła kiedy dotarła na szczyt zdjęła piracką flagę. I zeszła z nią na pokład.

Pamiętajcie przybywamy po skarb tej wyspy nie mamy złych zamiarów.

 

 

~~~~~~~~~~~~~~

z/w 15/ 20 min idę do kąpieli:P

Link do komentarza

Jakby co - OP oznacza postać która jest zbyt potężna ^^.Insane Brony możesz rzadziej używać skrótów :3?Czasami muszę specjalnie w Google sprawdzać co to znaczy ^^.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

- Gdy tam dopłyniemy to dla tubylców będzie wszystko jedno!

Krzyknęła do Orange.

- A jak będą wrogo nastawieni to co robimy?

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...