Skocz do zawartości

Sabaton


Mati9319

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 56
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Hah, mój ulubiony zespół. Od niego zacząłem swoją przygodę z metalem i jestem ich wiernym fanem. A tak przy okazji, skoro jest to forum o MLP, to patrzcie, co wyczaiłem:

Normalnie aż się śpiewa "To the skieeesssss see Celestia Rise!" ;) Na tym koncie jest więcej piosenek Szwedzkiego zespołu połączonego z Kucami. Pozdrawiam ;)
Link do komentarza

Ja również przez Sabaton uzależniłem się od metalu :D i cały czas jestem ich fanem ( Nawet na koncercie się było ). W ich piosenkach oprócz epickiego wykonania podoba mi się tematyka i to, że nie pokazują jacy to tamci są źli czy coś w tym stylu, ale oceniają ich pod względem kunsztu wojennego, odwagi i innych wartości. A co do wcześniejszego pytania to nowy album faktycznie świetny. Dla mnie trzyma on ten sam wysoki poziom co pozostałe. Szkoda, że to ostatni :OTE2F: . No ale nic nie trwa wiecznie.

Link do komentarza

A ja powiem tak: Słucham Sabatonu, od czasu do czasu. Nie dlatego, że jest tam kilka linijek o Polsce i nie dlatego, że jestem super tró metalem. Słucham ze względu na to, że w moim mniemaniu są bardami XX wieku. Opiewają heroiczne czyny ludzi walczących na wojnie i to po obu stronach okopu. Sprawiają, że człowiek zaczyna interesować się bitwami, jakoś bardziej wczuwa w sytuację, w której zostali postawieni żołnierze. Muzyka powinna właśnie spełniać takie zadanie, uwieczniać czyny i ludzi wartych zapamiętania. Dlatego nie podoba mi się to, co zrobili z najnowszym albumem. II Wojna Światowa to temat rzeka, gdyby tylko się rozejrzeli po odpowiednich książkach znaleźliby całą masę świetnych tematów.

Link do komentarza

Dlatego nie podoba mi się to, co zrobili z najnowszym albumem. II Wojna Światowa to temat rzeka, gdyby tylko się rozejrzeli po odpowiednich książkach znaleźliby całą masę świetnych tematów.

Pewnie napisali by znów album o II Wojnie i XX wieku, ale jak to określili Śpiewają o bohaterstwie ludzi z innych krajów, o wojnach, które dotyczyły inne narody niż Ich, w końcu Szwecja była krajem neutralnym przez całą wojnę (nie licząc tego, że wysyłali Niemcom stal). Dlatego postanowili stworzyć album o potędze ich kraju, Szwecji w latach 1611 - 1718. Mi osobiście bardzo się podoba nowy album, ale co kto lubi, każdy ma swój rozum i swój gust, a o gustach się nie dyskutuje ;).

Link do komentarza

Pewnie napisali by znów album o II Wojnie i XX wieku, ale jak to określili Śpiewają o bohaterstwie ludzi z innych krajów, o wojnach, które dotyczyły inne narody niż Ich, w końcu Szwecja była krajem neutralnym przez całą wojnę (nie licząc tego, że wysyłali Niemcom stal).

Trzeba było ruszyć te słynne nordyckie zady i pomóc Norwegom albo Finlandczykom, a nie teraz narzekać, że nie ma o czym utworów pisać :rainderp:

Ja, jak mówiłem przykładam mniejszą uwagę do muzyki i bardziej skupiam się na treści. A że w treści nowego albumu nie odnajduję nic, co by do mnie przemówiło, to i go nie zachwalam

Link do komentarza

Na 100% to nie wiem.Rozpadli się .

http://sabaton.pl/index.php/155-rozlam-w-sabaton-doszlismy-do-skrzyzowania

Oglądałem gdzieś wywiad, że po tej trasie kończą. Ale teraz poczytałem z ciekawości i nie jestem pewien.

No wiem, rozpadli się, ale mają już zupełnie nową ekipę, nowy skład. To nie znaczy, że już nie nagrają nowej płyty, po prostu mają nowy skład zespołu.

Link do komentarza

Mam wybrać między wszystkimi kawałkami Sabatonuuu? Nie! To jest niemożliwe ! Kocham wszystkie co do jednego jak i sam zespół :D Nie słuchałem Sabatonu, zacząłem go słuchać (jak mój brat słuchał na laptopie bez słuchawek [dzięki ;3] właśnie Sabatonu) jak miałem 11 lat i teraz go wielbie :D

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...