Skocz do zawartości

Fairy Tail


TheLunek

Recommended Posts

No wiesz perfumy z pod pachy raczej trudno stworzyć, nie wiem do końca jak się robi takie perfumy, ale chyba wyciska np: sok z owoców, kwiatów, miesza się różne zapachy czy coś. Ale jak wyciągnąć zapach z pach?

P.S 

Jakoś nie wyobrażam sobie go przy stole alchemicznym w końcu Blue Pegasus mają latający statek , bardziej jakieś laboratorium albo zaklęciem je tworzy 

 

 

http://mlppolska.pl/watek/5764-fairy-tail-quiz/

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

Było to moje drugie anime, więc traktuje je z większym sentymentem niż inne ^^.W Fairy tail jest, jak już wcześniej powiedzieli moi koledzy, świetna kreska. Muzyka, nie tylko W op/en jest fajna, ona jest fajna w każdym momencie anime...

Historia jest świetna, Lucy ma fajne...

Fabułą jest świetna, i nie mogę się doczekać kontynuacji :fluttershy4: .

Edytowano przez MiXer
Link do komentarza

a no cenzurują krew i walkę bo chyba w Japonii uważają,odwrotnie niż  w Ameryce, że pokazać cycka to nic takiego a z pokazaniem krwi to już jest gorzej

 

...czy mam tutaj wstawić filmik "Anime gore?"

Właściwie to nie rozumiem, czemu faktycznie w Fairy Tail tak cenzurują krew (jak zobaczyłyśmy z Sokiem w filmie FT krew to było jedno wielkie "WTF!?"), ponieważ "cenzura ze względu na dzieci" to słaby pretekst jeżeli zwrócić uwagę na fanserwis.

Link do komentarza

 

Może dlatego, że po tym wszystkim można to by pełnoprawnie nazwać Ecchi?

Swoją drogą zabawne. Fanserwis wszędzie, ale krew i walkę cenzurują najmocniej jak się da. (Patrz walka Erza vs Azuma)

Ej no chwila, to że w anime u kobiet są duże ... Pewne części ciała ekhem... Nie znaczy to, że anime jest ecchi.

Pełnoprawnym ecchi można nazwać takie Kodomo no Jikan, ale to już graniczy nawet z loliconem.Nie, ono jest loliconem.

Ale było takie sweet, że nie mogłem się oprzeć :D

Fairy Tail jest takim anonsem, jeśli chodzi o określenie jego typu.Są nawalanki, lekkie zboczenie, może nawet ociera się troche o romans...

Ale tak ogólnie jest takim rodzajowym kundlem.

Propo, podobno kontynuacja fairy tail bedzie w wakacje, orientuje się ktoś może?

Edytowano przez MiXer
Link do komentarza

Bleach nie jest zakończony a WSTRZYMANY.

Anime dogania mange, nie mają scenariusza, więc wybór: Bawić się jak Naruto, albo wstrzymać serię.

FT poszło w ślady Bleacha, WSTRZYMAŁO. Wybielacz jeszcze będzie puszczany z tego co słyszałem, FT także potwierdzono, że powróci. Wystarczy poczytać fora, to taki problem?

Link do komentarza

Bleach nie jest zakończony a WSTRZYMANY.

Anime dogania mange, nie mają scenariusza, więc wybór: Bawić się jak Naruto, albo wstrzymać serię.

FT poszło w ślady Bleacha, WSTRZYMAŁO. Wybielacz jeszcze będzie puszczany z tego co słyszałem, FT także potwierdzono, że powróci. Wystarczy poczytać fora, to taki problem?

Jedyne forum na jakie mam czas to to :pinkie2:

Link do komentarza

Mi szczerze jedyne co przeszkadzało w kresce filmowej, to nienaturalnie przypakowany Gray. Wyglądał na grubego :rainderp:

Zwykle nie gapie się na facetów (BEZ PODTEKSTÓW !) ale jako, że Gray się ciągle rozbiera PLUS to że narysowali mu takie mięśnie na brzuchu że wygląda trochę jak kolumna, to nie dało się tego pominąć.

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...