Skocz do zawartości

Fluffle Puff


Arceus

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie wiem co ludzie widzą w tej postaci, mnie głównie przeraża, taka kupa sierści z oczami które pasują do czegoś, co już dawno nie żyje. Brakuje jej charakteru. A dość często trafiam na rysunki z nią, co mnie trochę dziwi. Moim zdaniem nie jest słodka, jest straszna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... każdy ma prawo do własnego zdania, ja tego nie zabraniam, ale jakbyś mógł opisać co tak dokładnie cię przeraża może omówili byśmy ten problem.

 

Nie wiem co ludzie widzą w tej postaci, mnie głównie przeraża, taka kupa sierści z oczami które pasują do czegoś, co już dawno nie żyje.

 

 Co przez to rozumiesz? mnie natomiast przeraża Celestia  :rarity4: .

Normalnie dałbym obrazek, ale nie będę cię straszył.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi martwymi oczami może trochę przesadziłem... ale są puste. Wiadomo, wygląd postaci zależy od grafika, ale pierwszy obrazek z Fluffle Puff jaki zobaczyłem był podobny do tego z posta sajback-a (tylko w oryginalnej, puszystej wersji) i naprawdę nie wiem czym ludzie się tak zachwycają. Większość animacji z nią też jest średniej jakości, drewno krótko mówiąc. Poza tym nie lubię postaci które nie mają żadnej ciekawej historii. Wcześniej napisałeś, że ma charakter i bogate wnętrze, jest na to jakiś dowód?  :P

 

I jestem bardzo ciekawy co Cię przeraża w Celesti, obrazek też mile widziany. :molestia:

Edytowano przez Moontiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiele o niej wiemy, ale wystarczy prześledzić jeden dzień z jej życia aby się przekonać że jest wyjątkowa. Nie trzeba być geniuszem żeby stwierdzić że Fluffle puff jest naprawdę łagodnym i miłym kucykiem, zazwyczaj się śmieje, ale też nie zawsze. Zawsze natomiast każdego obdarzy uśmiechem i chętnie się przytuli. A z tego co widzę na niektórych obrazkach mogę powiedzieć że umie też zajmować się dziećmi i pocieszać wszystkich wokół. 

Na historię nie mogę nic poradzić, niestety, jedyne co mam z jej przeszłości to zdjęcie, ale ile ono mówi... "kiedyś byłam młoda."

 

Cóż Celestia to niby taka dobra postać, ale Mane6 robi jej co najmniej nie najlepszą reputacje...

"Nie wygnasz mnie? nie wtrącisz do lochu? Nie wtrącisz do lochu tam gdzie mnie wygnasz?"-Fluttershy.

Co prawda myślała że zabiła jej zwierzątko, ale to i tak bardziej pasuje do złego tyrana nić do władczyni dnia.

Twillight, uczennica Celestji, zapomniała o raporcie. I w związku z tym miała trafić do magicznego przedszkola? Najlepsza uczennica Celestji powiedziała coś takiego, a kto jak kto ale Twi ją zna. A kara za brak raportu była straszna: reszta jej przyjaciółek też musiała je pisać, niby nic, ale jak ty byś dostał za błąd kumpla nie był byś szczęśliwy.

W walce Canterlockiej z changelingami to Co prawda Chrysalis się włamała, ale Celestia zaatakowała ją pierwsza, a mogła pogadać, może by doszły do porozumienia.

 

Marny ze mnie fan mlp więc reszty tego typu wypadków nie znam, ale sądzę że to powinno usprawiedliwić moje lęki. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, powiedzmy, że ma jakąś osobowość... ale dalej jest dla mnie nieco dziwnym tworem :P

 

Co do Celesti, do walki pierwsza, atakuje bez ostrzeżenia, a chwilę później leży na ziemi pokonana... to takie życiowe. Ale ta jej kara, konieczność pisania raportu o przyjaźni za błąd kumpla... tak, to faktycznie jest złe. No i w sumie rozmawiać z nią z obawą, że jak się powie / zrobi coś nie tak, można załatwić sobie 1000 lat na księżycu... Ok, masz racje, Celestia jest zła  :)

Edytowano przez Moontiger
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest cel tego włochacza.

Na obrazki ze "straszną" Celestią nie licz bo:

1 nie da się tego przedstawić za pomocą obrazków.

2 Ten temat jest poświęcony raczej Fluffle puff. 

Jest to postac idealna  :badass:

Zaczynam się gubić  :crazytwi:  

Jeśli chodzi o Fluffle puff z całą stanowczością się zgadzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki jest cel tego włochacza.

Na obrazki ze "straszną" Celestią nie licz bo:

1 nie da się tego przedstawić za pomocą obrazków.

2 Ten temat jest poświęcony raczej Fluffle puff. 

Zaczynam się gubić  :crazytwi:  

Jeśli chodzi o Fluffle puff z całą stanowczością się zgadzam.

Oczywiście a co myślałeś  :fluttershy6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...