Skocz do zawartości

Fluffle Puff


Arceus

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

dziękuję za odpowiedź. A co do odcinka, po prostu tak jak mówi Burning Question: obejrzałam go chyba dziesięć razy i nadal mi mało. Według mnie gdyby nie prawa autorskie to FP mogłaby występować w serialu. A wy jak myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derpy najpierw pojawiła się w odcinku, a potem dano jej coś powiedzieć specjalnie dla fanów. Fluffle to postać czyjaś, spoza kreskówki i musieliby zapłacić tej osobie za używanie wizerunku fluffle, a domyślam się, że żadnemu producentowi nie zechce się wydawać kasy na czyjąś OC. Szczególnie że nawet ze sprzedaży zabawek z nią spory procent zysków szedłby do autora Fluffle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziała osoba mająca avka z jej filmiku... "PFUDOR" się kłania

-Daj jej spokój!

-Dobra, dobra... i szczerze mówiąc zgadzam się z tym, ale cóż jedna osoba kontra Hasbro... mogą wykpić Fluffle i zarobią majątek na zabawkach, a jedna osoba dziesięciu domów nie potrzebuje... (nie przesadzam prawda?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale producenci nie robią rzeczy, które im się nie opłacają no i tyle. Nawet jeśli mają wybierać między straceniem drobnego promila swoich dochodów, a nie straceniem ich, to wybiorą drugą opcję. Wykupiliby Fluffle gdyby istniała szansa, że zwiększy to oglądalność czy coś, ale nie zwiększy, ponieważ i tak tylko fandom ją zna.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędne koło.

Fandom ją zna bo o niej wie, reszta świata poznała by przez serial, ale są na to nikłe szanse bo nie wiedzą czy im się to opłaci, a nie dowiedzą się do puki nie spróbują... a nie spróbują bo niewiedzą. :LZ1bP:  


Dziwie się że ja, taki wielki fan słodziutkiej Fluffle jeszcze nigdy tu nie zajrzałem ... C:

Podobał Wam się świąteczny odcinek z Fluffle? Wg mnie jest niesamowity na końcu bardzo wzruszający. Ogólnie było dużo słodkości!! :yay:

Filmiki z Fluffle mają to do siebie że czasami nie kończą się na napisach końcowych, widzieć ja Fluffle odzyskuje futerko ooo... Dobra, ten filmik pokazuje że Chrysalis ma w sobie trochę dobra ale jeśli o to chodzi ten filmik pokazuje to lepiej, i ujawnia pewną prawdę odnośnie Chrysalis, a może nawet wszystkich changelingów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...