Skocz do zawartości

Film o Bronies


Recommended Posts

Jak dla mnie spoko, ale cena troszeczkę zwala z nóg, równie dobrze można zamówić jedną sztukę i puścić na forum była by zbiórka kto chce obejrzeć to płaci 5zł ?

może nawet przegranie tego filmu na płytę albo puszczenie w obieg po sieci. Dalszy problem czy jest posiada język Polski sądzę, że nie więc napisy bądź tłumacz więcej zabawy, równie możemy zrobić z tego Polską wersję jeśli ktoś by mógł, zna się dobrze na języku ang oraz może się tym zająć to dobry koncept by zrobić edycję na Polskę. Sam wchodzę w to. Jestem bardzo ciekawy co do tego filmu :cGfSS:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem wersje z polskimi napisami u mystheri22 pierwszy tego typu film jaki mi się spodobał naprawde polecam ile bym dał żeby sam coś takiego przeżyć oglądając to czułem się jak podczas oglądania normalnego odcinka mlp cały czas się nieświadomie uśmiechałem i  w środku ciepło mi się robiło 

oraz chciał bym podziękować mystheri za przetłumaczenie 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie obejrzałem wersje z polskimi napisami u mystheri22 pierwszy tego typu film jaki mi się spodobał naprawde polecam ile bym dał żeby sam coś takiego przeżyć oglądając to czułem się jak podczas oglądania normalnego odcinka mlp cały czas się nieświadomie uśmiechałem i  w środku ciepło mi się robiło 

oraz chciał bym podziękować mystheri za przetłumaczenie 

Dasz linka? :fluttersad:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

O tak, ludzie!
Mamy zaiste wielkie szczęście należeć do tak fajnej kultury jak Bronies :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokument 1 klasa. Na starcie widać że atmosfera na BronyCon'ie jest typowa dla zaawansowanych con'ów innych kategorii (Fantasy, Manga,Si-Fi) Tyle że fenomenem jest to że był to 1 Bronycon a nie organizowany po raz któryś systematyczny con., a ludzie bawili i zachowywali jak by bywali tam co roku od minim. 7 lat ;] Wielka szkoda że tak zacna subkultura jak Bronies nie posiada w Polsce nic co by chociaż w 1/3 przypominało Bronycon.( Nie liczę konwentów typu Pyrkongdzie skala i rozmach jest tak wielki że przewija się tam multum wszystkiego) Ale kto wie może kiedyś. Codo filmu to polecam i faktycznie co tyczy się osób które mają problem pokazać rodzinie że są Bronies, zaciągnąć przed Tv/Pc i pokazać jak świetnie można się bawić.

Ima proud to be a Brony!. Brohoof!


 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...