Skocz do zawartości

Film o Bronies


Recommended Posts

Pośpieszyłem się ale wielkie dzięki za linka i oczywiście dla Mystheria22 dzięki jej mam i całe serie na nośniku<dysku>  i co mogę powiedzieć wiele robi dla mas Bronych i Pegasister Polskich  :cGfSS:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29$? Dostawy nie liczę. Chyba ich pogrzało. A nie... przepraszam. Miłościwie ogołocili film z dodatków i sprzedają je oddzielnie   :facehoof:  Nie twierdzę, że mają go oddać za darmo, ale dokumenty (bo to dokument) są o wiele tańsze. Niech tylko zaczną narzekać, że ludzie pobierają film z nielegalnych źródeł zamiast go kupić. Za dokument chcą tyle co za kinową produkcję! Dla porównania film o wielkim kanionie (preorder) na 2x Blu-ray (3D i zwykłe) kosztuje 16$, a o Serengeti czy Madagaskarze 18$. Nie muszę chyba mówić ile czasu i pieniędzy kosztowało zrealizowanie takich filmów. BronyDoc jest przy nich niczym piard przy tornadzie eF5. Dla mnie całe to wydanie to po prostu żenada i wyciąganie kasy z naiwnych fanów serialu. Krótko - BUCK you   :twilight9:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego fani są sprytni i ściągają z torrentów albo chomikuj :P

Jak ktoś, kto ściąga NIELEGALNE kopie nie może nazywać siebie fanem. Ktoś mi zaraz powie - ale odcinki to ściągasz. Tak, ale niech ktoś w końcu wyda to w Polsce na DVD. Sensownie, a nie tak jak Wojny Klonów. Kiczowate wydanie, po kilka odcinków na płycie, ok 30zł za sztukę. Jakby podliczyć koszty... W normalnych krajach wydaje się cały sezon. Od razu. Widziałem fotkę na pewnym forum. Kartonowy box na 3 sezony (zwykłe "grubsze" pudełka, takie jak w grach PC, do których mieści się bodajże 9 płyt), puste miejsca na dwa pozostałe wypełnione gratisowymi filmami. Można? Można. A wracając do dokumentu. 

 

Autorzy muszą nauczyć się, że najlepiej jeść łyżeczką, a nie chochlą (patrz wyprzedaże Steam). Left 4 Dead przez jeden weekend zarobił na promocji -70% więcej niż przez pierwsze dwa tygodnie przy pełnej cenie. Jakby chcieli 10-15$ za komplet... co innego. Ale to? Nie kupię Trabanta w cenie Audi. Nie muszę też go "pożyczać" - obejdzie się.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś, kto ściąga NIELEGALNE kopie nie może nazywać siebie fanem.

 

Z tym się do końca nie zgodzę. Jestem fanem zarówno MLP jak i różnego gatunku muzyki. Jako fan bywam na koncertach ale czasem po prostu kogoś nie stać na zakupienie czegoś w skali kilku lub kilkunastu sztuk. w zależności od tego iloma rzeczami się interesuje. są różne sytuacje w życiu.

 

Autorzy muszą nauczyć się, że najlepiej jeść łyżeczką, a nie chochlą

 

Ale  z tym zgadzam się całościowo, ceny niektórych rzeczy znajdują chyba w kosmosie bo nawet jeżeli wydatek na  coś w USA jest dla nich mały (Z racji zarobków i inności życia) to nawet maksymalnie złym przeliczniku na inną walutę ceny zaginają czasoprzestrzeń -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro się temat odświeżył, to myślę, że warto wspomnieć o dodatkowych niewykorzystanych ujęciach z dokumentu, które miały (nie)szczęście znaleźć się w finalnej wersji. Jako, że sam dokument uważam za bardzo dobry, to myślę, że warto zainteresować forumowiczów akcją prowadzoną na http://www.indiegogo.com/projects/bronies-the-unreleased-tapes'>tej stronie. Mamy(już zresztą zakończoną kampanię finansową na Indiegogo. A co do prezentowanego materiału, można go obejrzeć nawet na youtube.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no. Widzę projekt zebrał więcej ciekawostek niż tylko dokument o Kilku broniaczach, widać dobrą organizację. I jest kila naprawdę ciekawych rzeczy które można rozwinąć jak :"BronyCon Cosplay Contest." czy "Equestria Daily Team" wielka szkoda że nie ujawniono nawet minimalnie w credits'ach, dało by to info i zachętę większej części zainteresowanych, nie każdy śledzi fora itp i nie wie o takich malinkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Oglądałęm, wspaniały show polecam innym lecz niestety grosze to on nie kosztuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się do końca nie zgodzę. Jestem fanem zarówno MLP jak i różnego gatunku muzyki. Jako fan bywam na koncertach ale czasem po prostu kogoś nie stać na zakupienie czegoś w skali kilku lub kilkunastu sztuk. w zależności od tego iloma rzeczami się interesuje. są różne sytuacje w życiu.

No dobra. Trochę przesadziłem. Jestem fanem wielu DJów np ATB, który wydaje wiele świetnych kompilacji... na CD :spitfire2:  , ale nie mam żadnej. Nie stać mnie - nie kupuję. Być może bycie "konsolowcem" zmieniło to i owo w mojej głowie. A może wiek?

 

Co innego dostępność. Irytuje mnie, że - w tym przypadku - wydawnictwo Armada praktycznie nie wydaje koncertów na DVD/Blu-Ray. Dlaczego przy okazji jubileuszowego A State of Trance 600 wydaje się składankę 5xCD, ale nie DVD? Pytałem rok temu po 550 tak wydawnictwo jak i samego Armina van Buurena. Do dziś czekam na odpowiedź. Żeby było śmieszniej KAŻDY występ nadawali na żywo w HD. Skoro to nagrali to jaki problem to wydać? Dlaczego nie wybrać gwiazd i nie wrzucić ich występów na płyty? (ATB, Paul van Dyk, Dash Berlin, Markus Schulz, Ferry Corstern, Armin, W&W, Rank1 - 10 artystów = 5/6 płyt DVD - na płytę spokojnie wejdzie 2h materiału = koszt jednego sezonu popularnego serialu. Zarobek murowany) "The Best of ASOT600"?. 11h godzin setów w doskonałej jakości (Armin gra 2h, inni około godziny)... dla każdego fana trance "must have". :pinkiehappy: Tym bardziej, że popyt na sety jest OGROMNY (cóż, są delikatnie rzecz ujmując popularne na pewnych serwisach). Niestety, wolą wydawać na zasadzie - przepraszam - zatwardzenia:

 

1. Artysta X - Płyta X

2. Artysta X - Płyta X Remixes (zwykle lepsza od #1)

3. Artysta X - Płyta X Cośtam Edition (płyta #1 + bezużyteczne DVD typu kilka teledysków)

A później takie popierdółki leżą w koszach w MM. :bemused: I jeszcze płaczą, że piractwo... A kto ci kupi płytę 1CD za pełną cenę, która za pół roku wyjdzie w edycji 2CD z remixami? To powinno być razem. Albo hit - "utwory bonusowe... sprzedawane 1$ sztuka na iTunes". Rozumiem, że chcą zarobić, ale są pewne granice. Stare, dobre "Łzy" wydały The Best Of w dwóch wydaniach. Droższa o 10zł zawiera 15 czy ile dodatkowych utworów! I to ja rozumiem (swoją drogą świetne DVD, polecam).  

 

Wracając do Armady. Jeśli już coś łaskawie wydadzą to w kartonowym pudełku, a długość koncertu to ok 2h. Dla przykładu będący w innym wydawnictwie Tiesto wydał swego czasu 2xDVD, 2h każde w rewelacyjnym boxie. Można? Można. Swoją drogą mam wrażenie, że w przypadku metalu/rocku/innych gitarowych sytuacja jest lepsza. Kończąc... Może kiedyś zrozumieją dlaczego miłośnicy muzyki trance na potęgę pobierają występy na żywo. Oby.

 

Wybaczcie offtop. 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mi przesłac linka np. z Megaupload a nie z putlockera?

Bo jak z tego pobierałem to taki upierdliwy program mi sie pobrał że go musiałem AdwClean go usunąc a pozatem filmu nie pobrałem.

Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce robić offtopa ale  w filmie byli podani niektórzy jutjuberzy tworzący muzykę TombStone i inni których nie pamiętam a chciałby obczaić ich muzykę mógłby ktoś mi podać ich kanały pretty  please :portalface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

jedną rzecz zauważyłem że jak kręcili film to byli w U.K w niemczech a w Polsce już nie :aj2  może dlatego że u Nas nie było o bronies głośno 

Dokładnie. Nie posiadamy konwentów typowo broniaczowych, jedynie ciekawostki na konwentach fantasy jak "Pyrkon" lub Mangi & Anime. A szkoda ( T.T)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HOHOHO Nie mam dużego doświadczenia w tym temacie, ale to udało mi się dowiedzieć wystarczy aby zgasić cały mój zapał, przynajmniej przez to w jakim regionie mieszkam, czyli ZERO konwentów w promieniu 50~Km i strasznie mało ambitnych ludzi do pomocy przy organizacji. Kto wie może po raz kolejny stolica nas poratuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...