Skocz do zawartości

[Zabawa] Prawda czy fałsz yay


SystemShy

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 392
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

To zdanie to... tam tam tam tamatamtam tamtamtamtamtam! Prawda! Nic w tym zdanie nie było kłamstwem! To prawda, że koliber będąc jej przyjacielem i zwierzątkiem, niekoniecznie musiał być jej ulubieńcem ^^ Ale Was wrobiłem :rainderp:

A teraz dalej:

Gdy Fluttershy czekała na Rarity w Spa, czytała sobie magazyn mody... Następnie udała się wraz z Rarcią do łaźnie parowej, a potem na okład z maseczki błotnej... po drodze było tez piłowanie rogu, jednak Fluttershy nie miała go, więc czekała by pójść na masaż(schnięcia i wypoczynku nie licząc). Na końcu udały się na kąpiel błotną. Podczas nakładania maseczki, dostała jedynie jej niewielkie ilości na policzkach, a masaż był wykonywany widocznie delikatniej od tego, który miała Rarity.

Prawda to, czy jednak coś pomieszałem? xD

Link do komentarza

Hehe... tak bardzo hipsta, bo ta odpowiedź to... prawda xD Serio... nic nie pomieszałem, wszystko ładnie wypisałem po kolei :v Więc... no cóż, kolejny raz daliście się nabrać :trollface:

Pora więc na coś prostszego:

Odcinek, gdzie Rarity na pewien czas zamieszkała w Canterlot... Gdy odbywała się impreza urodzinowa Twi i wszystkie nasze kochane bohaterki wyszły na zewnątrz, Fluttershy usiadła na gałęzi drzewa, gdzie zaczęła karmić ptaki ziarnem, które spadło na 3 (dwie klacze i jeden ogier) gości odbywającej się tam (w ogrodzie) imprezy... Oczywiście goście nie byli z tego powodu zadowoleni...

To jak... prawda czy fałsz? :derp2:

Link do komentarza

To zdanie to... nioch nox nox... PRAWDA! Był tam ogier :ming: Serio... W sumie jak tak staracie się mnie rozpracować, to coś Wam nie idzie xD Pamietajcie, że ja działam bardzo nielogicznie, więc nie ma co kombinować...

Następna sytuacja!

W odcinku z :ironwill: Fluttershy chciała dokupić szparagi, jedna przeszkodziła jej w tym pewna bardzo nieuprzejma klacz, po czym niedosłyszący ogier i na końcu dwie klacze, które uważały, że FS zajmuje ich "przestrzeń osobistą"... Fluttershy wycofała sie po tym smutna :fluttersad:

Parwda... czy fałsz... Słuchamy :ming:

Link do komentarza
Gość Exterminatore

Ja też daję prawdę, bo najpierw się wycofała, ale natrafiła na Rarity i Pinkie Pie :D

Btw. Stachul zrobiłeś z Fluttershy w malutkim kawałeczku tekstu ogiera:

Fluttershy chciała dokupić szparagi, jedna przeszkodziła mu w tym pewna bardzo nieuprzejma klacz,

Przeszkodziła jej powinno być :ming:

Oj tam jestem człowiekiem, zdarza mi się coś pomieszać :dunno: ~Stachul

Link do komentarza

Tak tak tak... to jest... ZNÓW PRAWDA! Nioch nioch... chyba nie mam serca Was okłamywać D: Albo... czasem próbuję się z Wami tylko pobawić? Hm... zobaczymy.

Wszystko ładnie pieknie, ale oto czas na... kolejną sytuację! Ale tym razem coś prostego... tak na rozluźnienie... i nie dotyczące bezpośrednio naszej bohaterki...

Angel pokazany jest po raz pierwszy w domku Fluttershy w odcinku 4 sezonu pierwszego.

Prawda to, czy fałsz? ^_-

Link do komentarza

Łatwo poszło - prawda? :dunno: To było na takie małe rozluźnienie. Bo oczywiście był to fałsz. A teraz pobawmy się troszkę inaczej, gdyż wracamy do Fluttershy:

W odcinku, gdzie Rarity została porwana przez Diamond Dog's,w momencie, w którym wszystkie klacze (ze Spikiem) biegły ją uratować, Fluttershy machała skrzydłami podczas biegu. Potem aż do samego momentu pociągnięcia ją za ogon i zrzucenia w kupki ziemi, którą próbowała wykopać, jej skrzydła były rozłożone.

Prawda, czy nie? A może jednak tak... a może nie? Kto to wie...? ^^

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...