Skocz do zawartości

"Droga do zemsty" peros81


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 387
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Pan mnie nie rozumie - powiedział z uśmiechem - zrobi pan co każe i już się nigdy nie spotkamy. Jeśli jednak pan nie posłucha umrze pan teraz, zrozumiano?

Nagle poczułeś sztywnienie kończyn. Nie mogłeś poruszyć niczym poza szyją. Kto to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- To nie ma znaczenia - stwierdził - wiem, że pan tego dokona. A żeby mieć pewność, że pan to zrobi dam panu coś.

Z kieszeni wyciągnął strzykawkę i wbił ci ją w ramię. Poczułeś lekki ból i zawartość strzykawki zniknęła w twojej żyle.

- To specjalna trucizna - powiedział znowu się uśmiechając - nie zabije cię teraz, ale jej skutki będą coraz bardziej odczuwalne. Zostało panu jakieś dwa tygodnie życia. I niech się pan nie łudzi, tylko ja mam odtrutkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kuc nie daje ci jednak spokoju. Kim jest i po co mu ta cała książka? Dlaczego akurat ty? Pytania kłębią ci się w głowie nie pozwalając logicznie się zastanowić. Tym czasem pociąg wreszcie dojechał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że interesujesz się tajemną wiedzą zdumiała cię ilość zgromadzonej tu wiedzy. Ale to wciąż nie był ten dział, archiwum Starswirla musiało być gdzie indziej, w przeciwnym razie każdy mógłby do niego wejść i nie musiał byś się tu włamywać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...