Skocz do zawartości

"Droga do zemsty" peros81


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 387
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

(patrole w ściekach? :rainderp:)

Gdy udało ci się znaleźć drabinę prowadzącą na górę przyjrzałeś się cze nic nie stało się księdze, w końcu wylądowałeś w ściekach.

O dziwo księga wyglądała na czystą, nie miała nawet śladu zabrudzenia, coś z nią było nie tak.

Gdy tak patrzyłeś się na okładkę litery tytułu zaczęły migotać i zmieniły się w słowa "otwórz mnie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy tylko otwierasz książkę czujesz jak coś cię wciąga, nieświadomi pochylasz się w stronę książki a gdy dotykasz jej stron czołem nastaje ciemność.

Otwierasz oczy, dookoła ciebie jest tylko ciemność, nic nie widzisz ani nie słyszysz, aż tu nagle...
- Kim jesteś? - słyszysz cichy szept.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagle ciemność zmieniła się w wysepkę lewitującą wewnątrz olbrzymiej pustej przestrzeni. Na ziemi leżały zapisane strony prawdopodobnie wyrwane z książek. Zaczęły się przesuwać i unosić łącząc się ze sobą na kształt kuca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zależy czego potrzebujesz - powiedział - ta biblioteka jest bardzo obszerna.

Nagle mała wysepka w nicości znikła. Na jej miejsce pojawiła się bezkresna biblioteka. Niezliczone rzędy ksiąg piętrzyły się w wielkich stosach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mam tu tego dużo - powiedział wstając - ale muszę cię ostrzec. Czas tutaj płynie inaczej niż w rzeczywistości. Nie starzejesz się ale czas płynie normalnie, wszystkie twoje procesy życiowe również przebiegają zwyczajnie.

To cię trochę przystopowało. Jeśli to prawda trucizna w twoim organizmie zabije cię zanim zdołasz przyswoić zgromadzoną tu wiedzę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...