Skocz do zawartości

Co robię gdy nudam. ._.


Recommended Posts

Ostatnio mam problemy z dostępem do neta... Co niestety oznacza zmniejszenie kontaktu z kucykami. :rainbowcry:

Aby nie stracić tego kontaktu całkowicie, postanowiłem zająć się czymś, co nie wymaga internetu.

Ok, może to głupia rada, ale zainwestuj w konsolę Nintendo 3DS. Jest tam taka fajna aplikacja Colors 3D (+fajne gry). Jeśli masz talent do rysowania kucyków - polecam. Rysowanie w 3D robi OGROMNE wrażenie. Poza tym zawsze pozostaje pisanie ficów w zeszycie, rysowanie w zeszycie. Sam taki miałem - do opowiadań.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, może to głupia rada, ale zainwestuj w konsolę Nintendo 3DS. Jest tam taka fajna aplikacja Colors 3D (+fajne gry). Jeśli masz talent do rysowania kucyków - polecam. Rysowanie w 3D robi OGROMNE wrażenie. Poza tym zawsze pozostaje pisanie ficów w zeszycie, rysowanie w zeszycie. Sam taki miałem - do opowiadań.

 

Więc tak...

Po pierwsze, nie mam kasy, a jakbym miał, to bym zainwestował w porządnego kompa i internet, a nie konsolę.

Po drugie, to nie jest talent, tylko efekt NUDY.

Po trzecie, nie będę pisał w zeszycie, bo po tylu latach nauki mam niechęć do długopisów. I potem musiałbym to przepisać na kompa, a nie lubię robić dwa razy jednej roboty.

 

Mimo wszystko, dzięki za radę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do nauki rysowania kucynek polecam korzystać z licznych tutoriali dostępnych..niestety w tym trudno dostępnym Tobie necie. Ale zwsze można pójść do kogos i zgrać je, ewentualnie przeryować. i wsumie najważniejsze jest by duużo ćwiczyć, dużo rysować, polecam, tutoriale, po nich dużo szybciej uda Ci się nauczyć  wykonywać rysunki samodzielnie,w róznych pozach itd. Trzymam kciuki :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to kalkowałeś?

Chciało ci się przykładać kalkę do monitora? :ming:

(zakładam że masz w 'Moje Obrazy' pełno klipartów kucyków. :ming:)

 

Kalkowałem. Ale nie przykładam kalki i nie do monitora. Z kartki na kartkę. :crazytwi:

 

(W "Moje obrazy" mam tylko jedneko kcyka. FS która poleciała na tapetę. :ming: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty to kalkowałeś?

Chciało ci się przykładać kalkę do monitora? :ming:

(zakładam że masz w 'Moje Obrazy' pełno klipartów kucyków. :ming:)

 

Wiesz Fagglenorusie ja przykładam kartkę do monitora jak muszę.

 

A co do tematu fajne spróbuj narysować coś sam chciałbym to zobaczyć :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kalkujcie! Tym sposobem nigdy nikt nie nauczy się rysować :<  
 

Jak już, bardziej polecam przerysować coś, wtedy bardziej myśli się nad tworzeniem danej pracy i zawsze coś w głowie zostanie, pochwalam to że posealor od razu powiedział że nie są to jego autorstwa prace, a kopie. To bardzo ważne, bo inaczej można mieć problemy z prawami autorskimi 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...