Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Avro

Elsword

Recommended Posts

Aktualnie jakoś z nudów pocinam w Elsword. Mój nick: Asalraalaiku Aktualnie jakoś 20 lvl Pierwszy serwer.

Według mnie słaba podruba Grand Chase. A w grand chase baaardzo dużo grałem, wbiłem Amy < kiedyś najtrudniejsza postać do zebrania ;D > 50 lvl i te 3 podstawowe postacie też po 40-50. Co do elsword nie polecam ;p

Ja pograłem do ~20 lvl'a i mi przeszła ochota ;s A tak z postaci to najbardziej podoba mi się Raven.

Oho o tej grze mogę mówić tyle co w Lineage 2 :) Około dwa lata w to łupałem, teraz mi trochę przeszło. PRzewaznie grałem na serwerze Koreańskim i niemieckim. Teraz mam przerwę... polecam grę dla każdego fana anime : Chung i Eve 4ever!

Ja polecę mangę, nie jest jakaś epicka ale przyjemnie się czytało ^^

Ja siedzę albo na Eve 42 lvl Nazovendetta o imieniu Toy lub na Chung'u lvl bodaj 22-24 klasa podstawowa nick Discord. Gdyby się komuś nudziło, to w kontaktach jest moje gg, napisać, przedstawić się ;) i możemy razem troszkę pograć, why not.

Jak chce ktoś ze mną pograć to mam 2 postacie: Applejack12->Chunga FG->Lvl40 Fluttershy12->Raven miecz śmierci->Lvl20 Takie coś dziwnego zrobiłem że porównywałem postacie z gry Elsword do MLP:FIM. Elsword->Rainbow Dash Aisha->Twilight Rena->Pienkie Pie Raven->Fluttershy Eve->Rarity Chung->Applejack

Uwaga mam 2 postacie w tej samej gildii [Tenshi(dalej już nie pamiętam)]. Applejac12 ChungIP lvl42 i Fluttershy12 Raven Mistrz Miecza Lvl (blisko) 28 lvl

Guest Elsword

Ludzie dajcie nie każdy z was da 1 e-mail to zaproszę was na ENG Elsword bo jest Event że można zapraszać przyjaciół 3 razy na dzień maxs 10 można.

Mam tę grę i jak dla mnie jest ciekawa, ( choc wow przede wszystkim), czasami gram, aktualizuję. Niestety nasza gildia jest nieaktywna - wiele z ludków od ponad roku.

Mam Rene o nicku - Xsadi na 53 lvl. Chcę expić dalej ale ciężko jest tu cokolwiek robic samemu. Jak ktoś chce pograć ze mną trochu to piszcie ^^

( polski server, ruben1)

Ja też siedzę na Rubenie i robię już questa na Zaklinacza. Lecę na wejście do świątyni. Moja Postać to Souichiro i mam 36 albo 38 lvl. Jakoś tak.

Ja już powróciłem do tej gry. Gram w NA Elsword i mam 2 postacie Elsword Lord Knight 60 lvl i Rena Night Watcher 60 lvl.

Nick u Elsword : Leonidas12

Nick u Reny: Snajper12

Ja w Elsa gram już od dawna xD Tylko, że często postacie zmieniam, bo się zdecydować nie mogę :'P

Obecnie mam 41lvl i VP :) 

PS. Kto się cieszy, że Ara wchodzi? =3

Edited by CherryFox

• Create New...