Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Quarillo

Rarity czyści swoją piwnicę!

Recommended Posts

Hmmm... Arjen wiesz co , wygrałeś. Masz najwięcej głosów więć ta przepiękna mina przeciwczołgowa szkatułka na drobiazgi jest twoja. Gratuluje! Rarcia, też bardzo się cieszy.

Możesz zrobić z tego kapsułę czasu i zakopać w ziemi. Na pewno nikt nie ruszy.

- Znowu Rarity przekazała mi kolejny przedmiot. Chwileczka.... momencik.. jak to dziadostwo się otwiera!?.. A mam.. Emm.. Rarity tu nic nie ma. Ta skrzynia jest pusta!

- Oj głuptasie, przecież nie mogę oddać komuś tak zakurzonej rzeczy. To nie wypada.

- Eee...Też prawda.

- Proszę, oto ona. Znajdź dla niej dobrego właściciela.

- Zrobię co w mojej mocy Panienko Rarity.

Następnym przedmiotem jest stara zabytkowa harmonia. Kto zasługuje na ten przedmiot?

Dołączona grafika

Guest Angel Wing

Niklas. Zdecydowanie on. Będzie robił nam na niej jeszcze więcej wspaniałej muzyki :3

Jednogłośnie harmonie dostaje Niklas.

Rarity przekazała mi ciekawą rzecz. Nie chciała powiedzieć dokładnie skąd to ma - kucyki wszak się nie podkuwają w ich świecie. Tak zgadliście jest to podkowa, w dodatku złota.

Jakiemu pechowcowi przyda się ten przedmiot?

Dołączona grafika

Łooo mi takie coś by się przydało bo ciągle mam pecha xd Ale gdyż nie można na siebie głosować to niech będzie Raindrops, Nogalik mam nadzieję, że się nie obrazisz? :fluttersad:

Złotą podkowę dostaje Raindrops. Miejmy nadzieje, że teraz szczęście się uśmiechnie ( Rarity radzi wysłać kupon w totolotka :rwink: )

Niekiedy trudno wypatrzyć Rarity w piwnicy. Wtedy muszę szukać wystającego ogonka lub kawałka grzywy, widzianej nad tymi wszystkimi rzeczami, oczywiście odgłos nuconych piosenek jest również pomocny.

Dzisiaj miałem szczęście, następna rzecz była już przyszykowana. Jest to skakanka.

Komu przyda się ruch i trochę sportu ?

Dołączona grafika

Ok. Skakankę otrzymuje 67k.

Wracając do sportu. Rarcia znalazła w swojej piwnicy następną ciekawą rzecz. Próbowała nawet odrobinę na tym się przejechać, lecz mając tylko jedną parę, daleko nie ujechała. Nigdy bym nie pomyślał, że z niej może być taki aparat.

Następnym przedmiotem są pary wrotek

741fbf34444e40aa.jpg

Guest
Pomyślmy kto z forum jest najwolniejszy

Hmm...

(jestem beznadziejny w łapaniu aluzji...)

Ja? W sumie nikt nie chce, więc jakbyście byli tak mili... :fluttershy5:

Pomyślmy kto z forum jest najwolniejszy i komu taki środek transportu faktycznie się przyda...

Maczęta i jej "nigdzie mi się nie śpieszy" :lkBLv:

Rolki trafiają na konto Ślimaka.

To ci heca, widzieliście kiedyś kucyka na deskorolce ? Nie.. ? A szkoda , bo to naprawdę ciekawie wygląda.

Rarity chce Wam bardzo podziękowania, za pomoc przy robieniu porządków. Jest bardzo szczęśliwa, iż może komuś podarować jakiś drobiazg, której jej samej nie jest potrzebny. Jednak miejsca na jej nową kolekcję strojów nadal brakuje. Z miłą chęcią odda Wam kolejny przedmiot. Tym przedmiotem jest deskorolka.

DESKOROLKA-BLACK-KNIGHT-6-WZOROW-.972.jpg

Kto zechce być tym szczęśliwcem ?

• Create New...