Skocz do zawartości

[Zabawa] Zmotywuj Fluttershy


SystemShy

Recommended Posts

Dziękuję Wam bardzo! Ogrodnik znów podlewa kwiatki... nawet przeprosił za zaniedbanie, ale... nie musiał wcale... um, to nie była jego wina... miał normalnie dużo na głowie...

Och... ale znów mam problem... Nie chcę Was nim zanudzać... naprawdę... um, ale opowiem... Otóż... ym... ostatnio dostałam zaproszenie od Zecory do jej domku... chciała mi pokazać, jakieś nowe lekarstwa, ale... um... JEJ DOM JEST W EFERFREE FOREST! Nie dam rady tam iść! Tak bardzo się boję :fluttercry: Ale... ale dostałam zaproszenie... Nie wypada nie przyjść... Ale... nie wiem... nie dam rady... To jest zbyt straszne...

Link do komentarza
  • Odpowiedzi 109
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Fluttershy, poproś którąś ze swoich przyjaciółek, by poszła z Tobą. Zecora na pewno nie będzie miała nic przeciwko z powodu dodatkowego gościa. Z resztą pamiętasz, jak uspokoiłaś mantykorę w Lesie Everfree? Na pewno sobie poradzisz, gdy jakieś zwierzę zagrodzi Ci drogę :fluttershy5: Ps. Jak odważnie tam pójdziesz, pozwolę Ci pomiziać mojego psa? :rainderp:

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Nic innego dodać nie mogę, bo osoby wyżej mnie wyprzedziły. Moja rada jest taka żebyś poprosiła swą przyjaciółkę, na przykład Rainbow Dash żeby poszła tam z Tobą.

Link do komentarza

Napiszę lekko co innego, niż było do tej pory. Zaproś Zecore do siebie, na pewno chętnie przyjdzie, a Ty nie będziesz musiała wchodzić do lasu. Oczywiście powiedz Zecorze, że się boisz lasu i dlatego zapraszasz Ją do siebie. Na pewno się nie obrazi, a przy okazji może da Ci jakieś lekarstwo na strach:pinkie3: Pozdrowienia i odwagi Fluttershy:) lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!:pinkie:

Link do komentarza

Jesteście tacy kochani... :fluttersad: Cieszę się... um... że mam takich przyjaciół... ale... no... nie chcę Was znowu zamęczać problemami... bo już mi tyle pomogliście... Do Zecory poszłam z przyjaciółkami... ale kolejny problem mam... um... ale nie będę Wam go opowiadać... w końcu tak głowy zawracam tylko... um... może sama sobie poradzę... może... ale... nie wiem... :fluttercry:

(Zmotywuj Fluttershy, by powiedziała, w czym macie ją zmotywować... zmotywacjocepcja!)

Link do komentarza

Och... no dobrze... skoro chcecie posłuchać, to Wam powiem... ostatnio stało się coś nie zbyt miłego... i wstydzę się strasznie :flutterblush: Bo to wszystko moja wina... W pokoju, który został mi przydzielony, stała lampka... niestety ja... ja... ja ją zbiłam :fluttercry: Ale to był wypadek! Nie chcę stąd wylecieć... gdzie mam się podziać? To jest... co... co ja mam zrobić teraz? Jak się przyznam, to mnie wyrzucić mogą... ale nie wypada kłamać... nie wiem... chyba poczekam... ale... co jak właściciel przyjdzie i mnie jednak wyrzuci? Co wtedy? Nie wiem...

Link do komentarza

Zrobiłam ja mówiliście... musiałam odkupić tę lampę, jednak właściciel nie był aż tak zły, jak myślałam... dziękuję Wam bardzo! :fluttershy5: Jest jednak coś jeszcze... ostatnio wiele się działo, od tych kilku dni i nie wiem co robić! To jest... to jest dla mnie zbyt... to... ja nie wiem jak to nazwać... Ostatnio... ostatnio coraz częściej miewam chwile, gdy chciałabym wrócić na stałe do domu... ale... ale tyle razy tu pomogłam, tyle się tu dzieje... potrzebują mnie tu... a ja... ja nie wiem, czy iść, czy nie... czy mogę ich zostawić?! Te zwierzątka! Co z nimi? I roślinki! Co z roślinkami?! Ale... ale tęsknię za swoim domkiem... za swoim zacisznym miejscem... brakuje mi też przyjaciółek... to jest... ja... ja nie wiem... Co teraz... zwyczajnie nie wiem... :fluttercry:

Link do komentarza
Gość Piter Wan Kenobi

Oj.. jak tu malutko postów jest. Trzeba to zmienić. Moim zdaniem Fluttershy zastanów się dokładnie gdzie się lepiej czujesz i w którym miejscu byłoby Ci lepiej. Chyba że jest też druga opcja, roślinki i zwierzątka możesz wziąć do swojego domku ^^. Myślę że pomogłem.

Link do komentarza

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...