Jump to content

Witajcie uży(szkodnicy)tkownicy tego forum :D


Riddle
 Share

Recommended Posts

Więc, mam na Imię Kuba (Trudno sie domyślić, prawda?), Mieszkam w województwie opolskim, niedaleko Kędzierzyna - Koźla. Bronym jestem od niecałego miesiąca, prawdę mówiąc, jeszcze wszystkich odcinków nie obejżałem. Moje hobby to duszenie kotów  śpiewanie, oraz rysowanie. Mój ulubiony kucyk to Fluttershy. Mój ulubiony kolor to niebieski, a dokładniej błękit. Cóż, latek mam 12 iii... eee... lubię jabłka? Dobra tam, pomysły mi wyszły, później sie dopisze, a tak na zakończenie dam jeszcze *Brohoof*.

Link to comment
Share on other sites

Och, naprawdę niepotrzebnie, chociaż... *Zjada babeczkę*

Słucham klasycznej, Heavy Metal, Ballady, Power Metal. Muzyka fandomowa... od czasu do czasu słucham, wolę jednak jakieś poważne utwory.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki, myślę, że zaczynam ogarniać, zapomniałem dopisać też, że lubię Roleplay. Widzię, iż macie panowie tutaj Rolplejowy zakątek. I teraz pytanie: żyje on jeszcze, czy puls kaput?

Link to comment
Share on other sites

Ostatnio dużo fanów Fluttershy pozdrawiam =3

Czas na ceremonię przyjęcia á la Kitsun

 

Katapultę przytachać!

*Hugowa Katapulta 9001 na miejscu*

Załadować kuca!

*Ładuję skuloną żółtą pegazicę*

CEL!

*Celuje prosto w Kubę*

OGNIA!

fluttershy_hug_by_c_h_loboguerrero_c-d4y

Link to comment
Share on other sites

Guest Iluzja Pie

Witaj :D
Hobby duszenie kotów a ulubiona postać Fluttershy? :)
Coś mi się tutaj nie zgadza...
pinkie_pie_just_came_to_say_hello__by_im

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...