Skocz do zawartości

Hi everypony


ShadowQubePL

Recommended Posts

Cześć, witajcie. To ja Shadow. Od czego by tu zacząć? Mam 13 lat i jestem bronym od miesiąca. Mieszkam we Wrocławiu. Słucham każdej muzyki, która mi się spodoba. Mój ulubiony kuc to Rainbow Dash. Lubię grać w gry. Najczęściej są to strzelanki, gry akcji, ale nie pogardzę też dobrą przygodówką. Ostatnio wciągnąłem się w ghost recon online. Serdecznie polecam kota pianistę (http://kotpianista.pl/) i "hejtera" (http://kothejter.pl/).

Stay healthly, stay brony and roll the drums ... yyy pomyłka brohoof every pony   :x   :brohoof: . 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :yay:

1.Lubisz zimny klimat?

2.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

3.Lubisz kraje Nordyckie

4.Lubisz lukrecje?

5.Lubisz Anime?

 

1. Tak, ale lubię też ciepły  :rd7:

2. Są tam niezłe widoki :rdblink: 

3. Nie wiem

4. Taaaaakk, lubię

5. Tak, oglądam Naruto i oglądałem Bleach'a. (Możesz mi coś polecić, jestem otwarty na sugestie ;] ) 

To ja go zachęcilem do zarejestrowania sie tutaj i ogolnie do Kucykow... Mozecie mi juz dziękowac :3

 To prawda, dzięki. Łap rainbow  :rdhug:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Tak, oglądam Naruto i oglądałem Bleach'a. (Możesz mi coś polecić, jestem otwarty na sugestie ;] ) 

Ah to ja polecam całym sercem anime "Axis Power Hetalia" jest to anime komedia opowiadająca o krajach (shumanizowali kraje),polecam również Kurshitsuji(też taki jakby thriller) ,Kuroko na Basuke (o koszykarzach) ,Uta-no prince sama(komedia/romantyzm o muzykach),higurashi no naku koro ni ( horror),Another (to chyba też)

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas aktywować Katapultę. Żeby nie było takich samych wystrzałów w ciągu jednego dnia (Niedawno wystrzeliłem kuca dla Pyro) to zrobię to trochę inaczej

CLAP CLAP!

*Z nieba spada Hugowa Katapulta 9001*

PSTRYK

*Automatycznie przestawia się tak by wycelować prosto w nowego*

GWIZD!

*Na łyżkę Katapulty wskakuje ulubiony kuc Quba*

FIRE IN THE HOLE!

rainbow_dash_wants_to_hug_you_by_thatguy

Edytowano przez Kitsun
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas aktywować Katapultę. Żeby nie było takich samych wystrzałów w ciągu jednego dnia (Niedawno wystrzeliłem kuca dla Pyro) to zrobię to trochę inaczej

CLAP CLAP!

*Z nieba spada Hugowa Katapulta 9001*

PSTRYK

*Automatycznie przestawia się tak by wycelować prosto w nowego*

GWIZD!

*Na łyżkę Katapulty wskakuje ulubiony kuc Quba*

FIRE IN THE HOLE!

rainbow_dash_wants_to_hug_you_by_thatguy

 

Łał, Rainbow zbiła okno u mnie i w sąsiednim bloku ;).Dzięki wszystkim za tak miłe przyjęcie  :ju1Xa:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez ogarniam rzuty kucami!

Patrzcie i uczcie sie!

 

Puuułk salwąąą!!!  KA-BOOOOM!!!!

:fshug:   :ajhug:   :twihug:   :rarityhug:   :pinkiehug:   :rdhug:   :lunahug:   :cadancehug:   :chrysalhug:   :derpyhug:   :lyrahug:  I to sie nazywa Kuco-Salwa, szeregowi Qube i Kitsun!

Edytowano przez PyroxPL
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh gosh...ten kot hejter mnie rozwalił xD

Witam cię na forum :derpyhug:

Życzę dobrej zabawy

I łap na powitanie piosienkę z anime :D


 

5. Tak, oglądam Naruto i oglądałem Bleach'a. (Możesz mi coś polecić, jestem otwarty na sugestie ;] ) 

lubisz horrory?Jeśli tak to ja polecam Higurashi no Naku Koro ni.Jest boskie :soawesome:

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...