Skocz do zawartości

[EVENT] [Pytania] Zapytaj Twilight - Odpowiada Spike!


Kirara

Recommended Posts

Dołączona grafika



Uwaga, uwaga Bronies! Z racji tego, że Twilight wraz z Solarem wyjeżdżają na weekend na jakąś tam... konferencję magiczną w Canterlot, gdzie ponoć wykład ma wygłosić sam praprapraprawnuk Starswirla Brodatego... *ja tam uważam, że to pic na wodę!*
Możecie zadać mi KILKA najbardziej zwariowanych pytań, jakie przyjdą wam do głowy! Najlepiej takich, w których będę mógł opowiedzieć o najbardziej prywatnych sekretach Twilight... Nie zapominajcie, że mam dostęp do jej pamiętnika, kiedy nie patrzy... No i Solar palnął coś na temat erotyków, które trzyma w szufladzie... Ehehehe...he...
Co to ja miałem...? Aaa... To zapraszam do zadawania pytań!

Bez odbioru!

~ SPIKE

Edytowano przez Hoffman
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Twi ma jakieś... dziwne zwyczaje, rytułały czy jakby to inaczej nazwać? Czy kiedyś z kimś chodziła? Kiedy i jak często Twi zostawia Cię samego w domu? Nie boi się o jej sekrety, ma AŻ takie zaufanie do Ciebie? I co robi gdy ma wolny czas, gdy nie ma nic na głowie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż było twą największą traumą smoczej młodości?

Czy miałeś zajęcia w praktyce z Twilight (if you know what i mean...)?

Jaki z kamieni szlachetnych jest najsmaczniejszy dla twego żołądka?

Czy Kąpiel w lawie może jakoś podziałać na smoczą skórę?

Czy Owilicious nie doświadczył jakiegokolwiek uszczerbku na zdrowiu od tego czasu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzwi do biblioteki otwierają się z hukiem. do środka wchodzi wielki, odziany w złocistą, pełną ozdób i ornamentów zbroję Mistrz Zakonu Straży Świtu. Pomimo jasnej, niemal świętej aury, jest poirytowany, zmierzły i zmęczony.

Alicorn podchodzi do Spike'a...

Następnym razem, jak Twilight będzie chciała jechać do Canterlotu z Solarem, to złam nogę, spal bibliotekę, znów stań się gigantem - NIE WIEM.

Ale ich tam ma nie być razem, JASNE?!

Odwrócił się nagle, jak poparzony w stronę Canterlotu. Westchnął ciężko i udał się do wyjścia.

Co tym razem... Znowu poszli na ciastko? Ech...

Odleciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Spike: Jaka była największa gafa jaką popełniła Twilight? Czy w pamiętniku Twilight jest jakaś notatka z Celestią w wannie? (if you know what i mean) Czy Twilight opowiadała swoim przyjaciółkom o swoim bracie? (Rarity musi być poirytowana, że nie wiedziała, że brat Twilight ma brać ślub z księżniczką).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...