Skocz do zawartości

Prviet!


Mirage

Recommended Posts

Witajcie, jestem Hubert i mam 17 wiosen za sobą. Moim rodzinnym miastem jest Szczecin. Jestem typem samotnika, choć w internecie raczej tego nie widać. Po za tym, to jeszcze staram się pisać poprawnie, choć czasem mam z tym trudności, ale jak nie wiem, jak coś napisać to najczęściej szukam pisowni w google. Czasem jestem też niezwykle dosłowny, choć sam często używam metafor. Natomiast moim ulubionym zwierzęciem jest tygrys.

Bronym jestem od jakiś 3-4 miesięcy, a zostałem nim oglądając filmik z serii "Historia Memów", który to był o tematyce MLP. Moimi uubionymi kucykami z Mane6 to AJ oraz Twi.

Jak pewnie niektórzy mogli zauważyc już po tytule tego tematu, interesuję się językiem Rosyjskim. Po za tym, to uczę się programowania C++, jeżdżę na rowerze, lubię tematykę Survivalu, a naj bardziej to uwielbiam ziołolecznictwo, czasem jeszcze uczę się parkura. Jeśli chodzi o książki o to za często to nie czytam, ale lubię książki gatunku Filozofia, Psychologia oraz książki opowiadające o trudzie życia (np. "Poczwarka", "Oskar i pani Róża").

Z Filmów to lubię komedię oraz horrory, ale jednak nie ma takiego faktycznie dobrego horroru. Większość horrorów jest takie sobie. Natomiast jeśli chodzi o pożywienie, to teoretycznie zjem wszystko co powszechnie uznawane jest za jedzenie, nie mam specjalnych wymogów żywieniowych, ale najbardziej to lubię bigos, kotlet (mielony i schabowy) oraz jedzenie pikantne. Z napojów to preferuję mineralną lub soki / nektary. Colę to napiję się w ostateczności, kiedy nie będzie niczego innego. Lubię też ziołowe napary (nazywane przez ludzi "herbatą"; bez cukru) oraz kawę (mocną, bez mleka i bez cukru).

 

Jeśli macie jakieś pytania odnośnie mojej osoby, to śmiało je zadawajcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Velkomin~

Ah,rosyjski to taki piękny język...szkoda tylko że go w moim gimbazjum nie uczą :ming:

Wybacz za pytania,taka ma tradycja  :ming:

1.Lubisz Anime?

2.Ulubiony kuc drugoplanowy?

3.Lubisz zimny klimat?

4.Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

5.Lubisz kraje Skandynawskie?

6.A Lukrecje?

7.Myślisz że ile wytrzymasz na tym forum?      :rainderp:

Vertu sæll kæru~!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alder

Yep, Prawobrzeże (słoneczne), jednak większość dzieciństwa spędziłem na Lewobrzeżu.

@Ravin

A no widzisz, to są naczęstsze pytania, to na nie odrazu odpowiedziałem :P

@Sabina

Czasem poszłucham Rosyjskiego metalu, i jeśli chodzi o wykonawców to lubię "Charizme" oraz "Epidiemija". A ogólnie z muzki to najczęściej słucham rapu i hiphopu, choć metal też mi się podoba.

Tak jestem z rocznika 96 (w końcu napisałem, że mam 17 wiosen :P)

@Octavia

1. Anime jak anime, jeśli mi się spodoba jakieś to oglądam xD Generanie nie mam nic przeciwko anime.

2. Wiedziałem, że te pytanie szybko się pojawi. Nie mam ulubioneku kucyka drugoplanowego

3. Generalnie od małego zawsze było mi gorąco. Kiedyś jak byłem mały to zimą szedłem do szkoły w bluzie, czasem w krótkim rękawku, ale się odzwyczaiłem i zakładam kutkę jesienną. Mimo wszystko wolę cieplejsze klimaty, bo roślinki można hodować.

4. Co sądzę? Norwegia to kraj gór i lasów, więc to co lubię najbardziej, natomiast o Islandii nie mam zdania

5. To co wyżej o norwegii :P

6. Kiedyś jadłem cukierki lukrecjowe i mi nie zbyt smakowały. Aktualnie z chęcią bym lukrecje zasadził w ogródku

7. Chyba tak, chyba... Lubię fora internetowe, rzadko kiedy z jakiego rezygnuję szybko xD

Edytowano przez Mirage
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...