Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Blue Sparkle

Jakie filmy ostatnio oglądaliście?

Recommended Posts

Faktem - deko mi się porąbało:P. Dziś obejrzałem sobie "Straszny film 3"

• Upvote 1

Aquaman

Obejrzałem... A raczej próbowałem obejrzeć film Aquaman. Niby wszystko jest na swoim miejscu: świetny główny bohater, który jest konkretnym kozakiem. Ciekawe uniwersum. Nietypowe ujęcia w trakcie walk i doskonała muzyka. A mimo wszystko "coś nie pykło" :rarity5: i bardzo szybko zaczęło wiać nudą. Nie chciałem zmuszać się do oglądania i dałem sobie spokój. Podobne odczucia miałem w trakcie oglądania Czarnej Pantery, którą jakoś zmęczyłem do końca. 

Zenek

Miałem oglądać cokolwiek innego, ale gdy zobaczyłem go na Netflixie, to uznałem, że muszę sprawdzić jak bardzo zły jest ten film. I powiem tak... Takiego polskiego szajsu nie widziałem od czasów Smoleńska.  Jest nudno, nieciekawie, bez ładu i składu. Jeśli wasza dziewczyna zmusi was do oglądania tego czegoś, to udajcie atak padaczki czy coś... Albo zmieńcie dziewczynę :rdderp:

Ocena? "Chu*owy/10"

Edited by Triste Cordis
  • Upvote 2

1 godzinę temu, Triste Cordis napisał:

Zenek

Miałem oglądać cokolwiek innego, ale gdy zobaczyłem go na Netflixie, to uznałem, że muszę sprawdzić jak bardzo zły jest ten film. I powiem tak... Takiego polskiego szajsu nie widziałem od czasów Smoleńska.  Jest nudno, nieciekawie, bez ładu i składu. Jeśli wasza dziewczyna zmusi was do oglądania tego czegoś, to udajcie atak padaczki czy coś... Albo zmieńcie dziewczynę :rdderp:

Ocena? "Chu*owy/10"

Tak też sądziłem widząc zwiastuny, ale jakoś wiele opinii było pozytywnych :v W Biedronce widziałem to na DVD, za chyba 10 zł i sekundę się zastanowiłem czy tego nie kupić i ocenić sobie to, jednak po drugiej sekundzie zmieniłem zdanie, że szkoda mi kasy... Teraz wiem, że dobrze zrobiłem.

W sumie jestem trakcie oglądania  oryginalnej Klątwy Takieshi Shimizu i jak na razie muszę powiedzieć, że Amerykański remake który oglądałem w 2006 roku jest gorszy jeśli chodzi o nastrój grozy   

Edit 

Klątwa obejrzana teraz jestem w trakcie oglądania serialu Lucifer , gdy sprawiedliwość ludzka nie daje rady to warto czasem zwrócić się do instancji ostatecznej, nawet jeśli będzie t trzeba podpisać cyrograf

Edited by Paladyn Zanderson