Skocz do zawartości

Gra MMORPG w realiach MLP


Kamileron

Recommended Posts

-------------------------------------------------------------------------------------Witajcie--------------------------------------------------------------------------------------- Wielu z was zastanawiało się kiedy zacznę robić grę o MLP i w końcu nadszedł ten dzień w którym zaczynam ją robić...... Tak więc zaczne od moich przemyśleń na temat silnika który mam użyć i doszedłem do wniosku że nie będę dyskryminował starszych komputerów i użyję MC(Mirage creation) lub EO(eclipse origins) zasada ich działania to klient-serwer zaś język VB(Visual Basic) Fabuła może dziać się na przełomach 1/2 sezonu, a dostępne lokacje(w alphie) ponyville i canterlot Na dzień dzisiejszy potrzebuję: -Grafików ART -Grafikók PIXEL -Maperów W tym wątku postaram się aktualizować postęp prac a wkrótce ruszy strona internetowa oraz Twitter dzięki czemu będę was mógł szybko informować o nowościach szybciej Miło by też było gdybyście dawali swoje propozycje na temat gry oraz od teraz w tym wątku zbieram zapisy do Closed Alphy gry gdzie jest tylko 10 wolnych miejsc PS:Wkrótce też pierwsze zdjęcia z prac PS2:Nie oczekujcie cudów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby można było zagrac całą mane 6 + odmianami mane 6 albo takie jakby "dwie frakcje " dobre mane 6 vs. złe mane 6 < pinkamena, ta kłamiąca applejack itp. > wjem wjem to nie jest Blizzard, ale zawsze można coś wykombinowac xD I sie zapisuję na te alpha testy już !! ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo albo np. zamiast grac mane 6 to mane 6 może byc NPC'ami i u nich questy brac xd i zamiast profesji, każdy by sobie wybierał ile chce miec jakiego elementu harmoni, kazdy jeden quest od danego NPC z mane 6 to jakiś tam procent ze 100 danego elementu harmoni. ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Oh, dawno tu nie pisałem a to dlatego że brakuje mi czasu zwłaszcza teraz, no więc na dzień dzisiejszy mam już trochę zrobiony, wciąż czekam na grafiki...idzie ciężko ale może w wakacje wyjdzie, pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nie wiem, czy projekt jeszcze żyje, bo twórcy nie było na forum od 2 tygodni, ale zgłaszam się na mapera. Co prawda językiem C i pochodnymi władam raczej na podstawowym poziomie, ale potrzebuje czegoś, co mnie zmusi do podszkolenia się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...