Skocz do zawartości

Humanizacja kucyków – rysunki i opinie


Guzik

Recommended Posts

szczerze mnie nie zbyt połonczenie mangi i lat 80 to nie to :) ciekawie by było zobaczyć Humanizacji w stylu europejskim i zobaczyć jak to będzie wyglądać w takim świetle :) ale to moje zdanie ale jak ktoś by był miły to by mógł takie coś narysować ja bym sam chciał bo wiele pomysłów w głowie mam ale nie mam talentu do malowania a w szczególności to robienia grafiki na PC ten obrazek powyżej oceniam 3/5 chociaż nie mi to oceniać wiec ocena jest moją prywatną i nie musicie się z nią zgadzać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko, to z mangą ostatni obrazek ma niewiele wspólnego ;p To po prostu disney :) No i mimo ze sam styl do tego jakoś bardzo nie pasuje, to wygląda to i tak lepiej niż większość humanizacji jakie widziałem..

może i się pomyliłem ale trochę miałem racji co do lat 80 a co do mangi to trochę tam jej jest ale specem nie jestem (a chciał bym:) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam się na tym, co nie jest mangą, jestem jej hejterem. I mówię, że to nie manga, a także że to jedne z nielicznych humanizacji jakie uznałbym za dozwolone, gdyby zachciało mi się przejąć władzę nad światem.

a ja się tego stylu boje i dlatego bym był posłuszny tobie

hahahha :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, jedyne humanizacje. Znam wiele innych, równie dobrych, o ile nie lepszych.

Kolejne sprawy:

1. Czarna Celestia nie, ale opalona już tak. W końcu siedzieć tyle na słońcu... xD

2. Nie chcę Cię brutalnie sprowadzić na ziemię, ale cóż - prawda musi być wyjawiona: Miałbym o wiele większe szanse na zdobycie świata.

3. much - zostałeś skazany na stos za herezję! :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do humanizacji, to dlaczego do Jasnej Czadowości prawie nigdy nie stać ich na ubrania?! Czy ludzie wszędzie muszą wpakować wystające cycki?

Oczywiście mogli by zrobić, aby wszystko było zapięte na ostatni guzik :), ale to pewnie nawiązanie do filmu - w bajce kucyki na co dzień chodzą bez ubrań :D (O innych powodach nie piszę, bo każdy dorosły wie o co chodzi):P

1.

Dołączona grafika

2.

Dołączona grafika

3. Ładna Luna :)

Dołączona grafika

4. Celestia!!!

Dołączona grafika

5.

Dołączona grafika

6.

Dołączona grafika

7.

Dołączona grafika

8.

Dołączona grafika

9.

Dołączona grafika

10.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor(ka) tego... Rarita (?) powinien/na otrzymać karę za herezję jakąś. Nie tylko koncept bzdurny, ale i wykonanie okropne. Celestia owszem, wygląda tak... anielsko, ale jak dla mnie pasuje. Choć żaden z tych artów nawet nie ociera się o wybitność, niestety.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...