Skocz do zawartości

Humanizacja kucyków – rysunki i opinie


Guzik

Recommended Posts

Hm. Już wiem, czemu tak shejciłeś moje humanizacje, Spromultis xD Po prostu nienawidzisz humanizacji.

I się z Tobą nie zgadzam - dzięki tym obrazkom, ludzkość nie wygląda na taką złą, jaka jest w rzeczywistości.

I same humanizacje: Nienawidzę, jak ktoś u ludzi rysuje rogi jednorożców i skrzydła pegazów. NO LITOŚCI!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I same humanizacje: Nienawidzę, jak ktoś u ludzi rysuje rogi jednorożców i skrzydła pegazów. NO LITOŚCI!

skrzydła nie są złe chyba że ktoś jest ateistą lub satanistą i nie toleruje wszystkiego co w jakimś stopniu przypomina mu o aniołach.

Ludzie z rogami to już co innego i zazwyczaj takie humanizacje źle wyglądają chyba że trafi się jakiś rarytas który wygląda wspaniale nawet z rogiem... już lepiej zamiast rogu dać magiczną poświatę dookoła dłoni lub tradycyjną, nudną różdżkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah te Johny Joseco... łezka się w oku kręci. Kiedyś to były dobre czasy, jak wrzucał co jakiś okres całe galerie humanizacji. A teraz wszystko hamuje i wygasza się powoli.

Chrysalisy faktycznie mają potencjał. Jednak dalej utrzymuję, że najlepiej wychodzi AJ :D

Dołączona grafika

Link

Po ciemnej Twilight przyszedł czas na skośną Twilight

Dołączona grafika

Link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Sadzonko, pierwsza humanizacja, naprawdę.. Zacna ;)

Druga też niczego sobie.. ^^ A ja od siebie też trochę humanizacji.. Oczywiście nikt inny nie może się na nich znaleźć, tylko Królowa Chrysalis. Niestety w tym przypadku humanizacje niezbyt mi się podobają..

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...