Skocz do zawartości

Stało się...


asie

Recommended Posts

Cukier...
Słodkości...
I różne śliczności...
Oto składniki, które wybrano do stworzenia idealnego serwera!
Ale administrator Siekierkus dodał do mieszanki jeszcze jeden, przypadkowy składnik...

KUCYKI X!

I tak oto narodził się...
Fluttercraft 4.0
 

Tak, tak, wszyscy o tym wiedzieli od kilku dni. Pozdrowienia dla tych, którzy wiedzieli więcej wcześniej ze spoilerów!

Data startu: 8 lipca 2013, godz. 17:00
Modyfikacje: Będą. Ale niewiele. Nie powinno zmulić komputerów.
Wersja Minecrafta: 1.5.2
Status prac: Raczej się wyrobimy.

Więcej nie zdradzę... Ale możecie zadawać pytania! (Nie liczcie, że na nie odpowiem.)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez, czekanie zabija. Już zdążyłem odświeżyć swoją pony texturkę (bo rozumiem ze mine little pony to podstawa) i mam 2 pytania z tym związane:
Raz: czy używacie HD skinów i dwa: czy wg was powinienem zostawić opcję "tylko pony skiny" czy zamienić na "pony i ludzie"?

Edytowano przez Kaito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geez, czekanie zabija. Już zdążyłem odświeżyć swoją pony texturkę (bo rozumiem ze mine little pony to podstawa) i mam 2 pytania z tym związane:

Raz: czy używacie HD skinów i dwa: czy wg was powinienem zostawić opcję "tylko pony skiny" czy zamienić na "pony i ludzie"?

 

1. Nie, mamy jak zwykle własną skiniarkę.

2. Nie rób nic, mamy własną paczkę :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bardzo fajnie (w końcu Minecraft z modami może nie być fajny? :)) prawdopodobnie zagram (jak będzie :))

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż se skina Rejwenszajn odnawiam .-.

Stary skin zniknął gdzieś, powrócił wraz z tajemniczym lokajem u boku, a potem zniknął gdyż lokaj ten okazał się być demonem który zabrał jego duszę--- za dużo Kuro .-.

 

Imko nie rób takich jumpscare'ów bo moje biedne tysięcznoletnie serce tego nie wytrzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morning in Fluttercraft shimmers
Morning in Fluttercraft shines
And I know for absolute certain
That everything is certainly fine

 

Nie spodziewajcie się cudów, ale jest kilka niespodzianek. Ostrzegam jednak, że start może się lekko opóźnić... ale na pewno startujemy dzisiaj!

 

My Fluttercraft is so gentle and still
Can things ever go wrong?
I don't think that they will

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Stary skin zniknął gdzieś, powrócił wraz z tajemniczym lokajem u boku, a potem zniknął gdyż lokaj ten okazał się być demonem który zabrał jego duszę--- za dużo Kuro .-.

 

6_9 Nevermind :c

 

Czekam na serwer :fluttershy4:

 

@edit

 

 

Gdzies zapodzialem swojego skina :twilight3:  A miałem czyszczenie komputera :/ Może gdzieś znajde

Edytowano przez RedziQ
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6_9 Nevermind :c

 

Czekam na serwer :fluttershy4:

 

@edit

 

 

Gdzies zapodzialem swojego skina :twilight3:  A miałem czyszczenie komputera :/ Może gdzieś znajde

 

Twój akurat mam. Za godzinę postaram się opublikować instrukcje wejścia. Start o 17:00.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...