Skocz do zawartości

Regulamin + Instrukcje wejścia


asie

Recommended Posts

Awww.... akwaaard.

 

Bo ktos o nicku orangutanowiec wysłał mi już skina RD, i byłem święcie przekonany że to ona.... ouc. Wygląda na to że nieświadomie komuś innemu dałem Rainbow Dash ._.

A ona już dziś tak się cieszyła, że dostanie tą role bo jeszce do niej wczoraj na skype napisałam że sie zgodziłeś i ona dziś skina wysłała. Btw wczoraj mówiłam na jaki ona nick przyjdzie jak graliśmy na serwie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego problemu. Moze powiedz mu ze pomyliles sie i myslales ze to jest moja kolezanka i przypadkowo dales jemu role. (Bo chyba tak bylo) cokolwiek mu powiedz. Ja popr ostu niechce zawiezc mojej przyjaciolki bo ona strasnie chciala miec ta role, ja jej to obiecalam przyzekalam na Pinkie promise ze bedzie ja miec.Rozumiesz mie no nie? na przysiege Pinkie jej to obiecalam wiec teraz nie moge jej zawiezsc. To dla niej tak duzo znacz

Edytowano przez Rainbow_Draw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mośki nikt wam nie każe być wrednymi postaciami, to jak gracie to już zależy od was. Nie musicie (choć chyba możecie) sugerować się fan ficami, czy czym tam jeszcze. Ogólnie to powinniście jak najlepiej odgrywać postacie w zgodności z serialem, oczywiście o ile serial nakreślił tym postaciom cechy charakteru. Czyli załóżmy, że ktoś gra Rainbow, a serial wyraźnie nakreślił jej charakter więc wiadomo jak macie grać, zgodnie z serialem. Natomiast jeśli ktoś gra np. Vinyl, której charakter przez serial nie był nakreślony, prędzej przez fandom, to już macie imho trochę łatwiej, bo możecie sami sobie ukształtować jej zachowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze można zablokować tamte, a w zamian zrobić inne, ten sam wygląd i właściwości, ale bez receptury. no, właściwości możnaby zmienić, bo na razie te potężne elementy harmonii zachowują się jak tańsza diamentowa zbroja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...