Skocz do zawartości

Regulamin + Instrukcje wejścia


asie

Recommended Posts

Mam pytanie - a konkretniej dwa.

 

1. Czy jest możliwość zmiany skina i nazwy, albo usunięcia i ponownego założenia "konta"/dołączenia?

2. Serwer nie działa, więc pytam - czy na serwerze jest już postać:

Jeśli ktoś wie, których z tych nie ma, a które są, proszę o odpowiedź ;)

 

O ile wiem, to nikogo z nich nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jest nick np ADSFHDFSH i zamiast dać sobie porządną nazwę OC'ka  to tylko prosi o kolorowy nick .

 

Albo po ponyville chodzą kosmici, cali zieloni..

 

Fajnie się takie osoby woła "Mutańciku!" :derp6:

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy bym chciał swojego kucyka jakoś nazywać... Jeśli kogoś mam rpgować to siebie, chyba mój nick nie jest tak odrażający? A co do koloru to szkoda że tylko 16 indeksów :\ Ale numer 9 jest całkiem niezły, Bohen, zmienisz mi jak serwer zadziała?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:raritylaugh:

 

A tak szczerze mówiąc, to rzeczywistość chyba jest jednak nieco okrutniejsza D:

 

E tam gadasz, mój woźny z gimnazjum ćwiczy parkoura a woźna z podstawówki wymachiwała kijem od miotły jak kataną :derp2:

 

Każdy woźny jest super na swój sposób.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za granice nigdy nie chciałam wyjechać i nigdy nie chce, nawet przyznam, że boje się obcokrajowców.

 

 

Meh, i jak mieć tutaj plany na przyszłość? W Polsce porządnej pracy za chiny nie znajdę, a za granice nie wyjadę. 

 

 

Jestem beznadziejnym przypadkiem :facehoof:  

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wszyscy są tam cholernie uprzejmi i dla mnie to już była szczerze mówiąc przesada momentami D: 

 

Pojedź sobie do Niemiec czy Rosji i powiedz, że jesteś polakiem to zaraz cie gdzieś w ciemnej uliczce dopadną czy w najlepszym przypadku będą mrozić wzrokiem.

 

Ja mam złe zdanie o obcokrajowcach, czemu? To jest najlepsze, że nie wiem! Po prostu według mnie jest z nimi coś nie tak czy inaczej, są podejrzani. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby przywrocili serwer w tym tygodniu, bo jade 14 sierpnia do Chorwacji (1 raz) :soawesome:  i chcialabym sobie pograc do wtorku. We srode juz wyjezdzam :rainbowcry:   na 10 dni. Mam nadzieje ze jak wroce serwer bedzie juz dzialal. Albo nawt przed wyjazdem dzialal. :rd2:

Edytowano przez Rainbow_Draw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...