Skocz do zawartości

Regulamin + Instrukcje wejścia


asie

Recommended Posts

Bohen mam do cb pytanko  :huhwha: czy nie chciałbyś zmienić twojego pikselowego skina Rarci na skina Rarci w stylu hd? taki jak ten file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/Rarity.png a dla Vinyl Scratch dac takiego skina file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/Dj%20Pon%203%20with%20glasses.png oczywiście to Twój wybór czy wybierzesz te skiny, czy zostawisz ten, który miałeś. Tak samo wybiera Vinyl  :giggle:  I Dashie ma pytanie. Wczoraj szperała w pony creatorze minecraftowym i zrobiła sobie takiego skina file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/Rainbow%20Dash%20cool%20pegasus%20pony.png i spytała się mnie czy mogłabym sie cb spytać czy mogłaby ustawić sobie takiego skina w fluttercrafcie a jeżeli nie to przesłała mi jescze 1 skin który by mogła mieć file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/rainbow%20dash%20skins%20hd.png oczywiście te wszystkie pytania które ci zadałam i RD to są do Twojego wyboru. Jeżeli ten pomysł ci się nie spodoba poprostu powiedz nie będe miała tego za złe  :giggle: To Twój wybór aha i oczywiście wybór Vinyl czy takie skiny wam odpowiadają czy wolicie te które macie  :twiblush:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohen mam do cb pytanko  :huhwha: czy nie chciałbyś zmienić twojego pikselowego skina Rarci na skina Rarci w stylu hd? taki jak ten file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/Rarity.png a dla Vinyl Scratch dac takiego skina file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/Dj%20Pon%203%20with%20glasses.png oczywiście to Twój wybór czy wybierzesz te skiny, czy zostawisz ten, który miałeś. Tak samo wybiera Vinyl  :giggle:  I Dashie ma pytanie. Wczoraj szperała w pony creatorze minecraftowym i zrobiła sobie takiego skina file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/Rainbow%20Dash%20cool%20pegasus%20pony.png i spytała się mnie czy mogłabym sie cb spytać czy mogłaby ustawić sobie takiego skina w fluttercrafcie a jeżeli nie to przesłała mi jescze 1 skin który by mogła mieć file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/rainbow%20dash%20skins%20hd.png oczywiście te wszystkie pytania które ci zadałam i RD to są do Twojego wyboru. Jeżeli ten pomysł ci się nie spodoba poprostu powiedz nie będe miała tego za złe  :giggle: To Twój wybór aha i oczywiście wybór Vinyl czy takie skiny wam odpowiadają czy wolicie te które macie  :twiblush:

eee... wiesz, że te linki nikomu poza tobą nie działają :x ? skorzystaj z tego http://imgur.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohen mam do cb pytanko  :huhwha: czy nie chciałbyś zmienić twojego pikselowego skina Rarci na skina Rarci w stylu hd? taki jak ten file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/Rarity.png a dla Vinyl Scratch dac takiego skina file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/Dj%20Pon%203%20with%20glasses.png oczywiście to Twój wybór czy wybierzesz te skiny, czy zostawisz ten, który miałeś. Tak samo wybiera Vinyl  :giggle:  I Dashie ma pytanie. Wczoraj szperała w pony creatorze minecraftowym i zrobiła sobie takiego skina file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/Rainbow%20Dash%20cool%20pegasus%20pony.png i spytała się mnie czy mogłabym sie cb spytać czy mogłaby ustawić sobie takiego skina w fluttercrafcie a jeżeli nie to przesłała mi jescze 1 skin który by mogła mieć file:///C:/Documents%20and%20Settings/Jadwigalla/Pulpit/rainbow%20dash%20skins%20hd.png oczywiście te wszystkie pytania które ci zadałam i RD to są do Twojego wyboru. Jeżeli ten pomysł ci się nie spodoba poprostu powiedz nie będe miała tego za złe  :giggle: To Twój wybór aha i oczywiście wybór Vinyl czy takie skiny wam odpowiadają czy wolicie te które macie  :twiblush:

 

 

Niestety, chyba nikt nie otworzy plików w twoim komputerze, oprócz ciebie :_:

Daje linka do DA osoby tworzącej ^^

Mogę dać jeszcze linka do angielskiego forum, tylko nie wiem czy tak można

 

Edit: Znowu zostałam wyprzedzona :LZ1bP:

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, chyba nikt nie otworzy plików w twoim komputerze, oprócz ciebie :_:

Daje linka do DA osoby tworzącej ^^

Mogę dać jeszcze linka do angielskiego forum, tylko nie wiem czy tak można

 

Edit: Znowu zostałam wyprzedzona :LZ1bP:

ok thx  :fluttershy4: tak to bym wgl nie wiedziala że nikt ich tutaj nie odtworzy  :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mam lepszy pomysł  :twilight2: Bohen masz skype? jesli tak to moge cie dodac i ci wysle te skiny? Jesli tylko chcesz it's your desidion(nwm jak po angielsku sie poprawnie pisze decyzja  :ju1Xa: ) potem cie usune z kontaktow skype 

 

no przecież TU znalazłam cuś takiego no. A masz coś więcej :fluttershy4: ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wowowowowow... wolniej...

 

Nie dam HD skinów bo są brzydkie. Po prostu, pomysł był już testowany niejednokrotnie i owszem... może się wydawać to briliant idea i tak dalej ale uwierzcie mi.

 

Po prostu.... nie. Wyglądają paskudnie, serio.

 

Dobrze, chociaż, gdyby je poprawić... Ale nie, oryginalny minecraft chyba najładniejszy :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mieszanina rozdzielczości wygląda paskudnie.

Skiny w minikrafcie zazwyczaj nie mają ładnie wyglądać.

 


Edit: powinien być temat: "dyskusje na temat Fluttercrafta"
Podbijam, bo śmiecicie tutej motzno. Nie mam pojęcia gdzie tu cokolwiek ma związek z "Regulaminem i instrukcjami wejścia" xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...