Skocz do zawartości

Regulamin + Instrukcje wejścia


asie

Recommended Posts

czyli ona juz moze wchodzic na serwer?

Czyli jak jestem podobna do fluttershy to mogę być fluttershy?  myles-avatar-awesome-face.png_100.jpeg

W sensie że lubię zwierzęta i jestem nieśmiała...

Tylko ze na serwrze tez musisz sie zachowywac jak ona. Wiesz w sensie ze np no nwm jak to napisac w kazdym razie musisz na serwerze byc taka jak ona czyli niesmiala dobra i kochac zwierzeta :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze na serwrze tez musisz sie zachowywac jak ona. Wiesz w sensie ze np no nwm jak to napisac w kazdym razie musisz na serwerze byc taka jak ona czyli niesmiala dobra i kochac zwierzeta :)

 

No taka mw jestem, tylko na razie domek buduje... A nieśmiała też jestem, bo nie pisze za dużo. Co do zwierząt to mam ich farmę (ale ciągle znikają :twilight3: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja przyjaciółka ma gorzej. Opowidala ile musiala szukac glupich owiec zeby sobie welny 64 miec :unsuresb:  Jescze znalazla sobie super miejsce na chmurce na domek :pinkiehappy:  i gdy nie naprawia mapki to jej cala praca pojdzie na marne  :sadsmile:

 

Wiem, sama jej wełne pomagałam zbierać. Poza tym też mam prawie skończony nowy domek. I owieczki nie są głupie :LZ1bP:

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, sama jej wełne pomagałam zbierać. Poza tym też mam prawie skończony nowy domek. I owieczki nie są głupie :LZ1bP:

 

 

Ty sobie ostatnio prowadziłaś owieczkę a ja ją piorunem  :lol:

 

By wynagrodzić ci tą stratę ostatnio przyprowadziłam ci do zagrody cztery owieczki   :celgiggle:

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty sobie ostatnio prowadziłaś owieczkę a ja ją piorunem  :lol:

 

By wynagrodzić ci tą stratę ostatnio przyprowadziłam ci do zagrody cztery owieczki   :celgiggle:

 

Wiem, i dziękuje :fluttershy5: Przynajmniej mogłam dać troszkę więcej wełny dać Rainbow. Ale... jesteś brutalna wobec zwierzątek :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, i dziękuje :fluttershy5: Przynajmniej mogłam dać troszkę więcej wełny dać Rainbow. Ale... jesteś brutalna wobec zwierzątek :fluttercry2:

 

Wybacz,  ja tylko trenowałam a że nie ma potworków to muszę się zadowolić zwierzątkami bo kucyków nie wolno bić   :shrug2:

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ja tylko trenowałam a że nie ma potworków to muszę się zadowolić zwierzątkami bo kucyków nie wolno bić   :shrug2:

Powinni dodac mob arene zeby moznabylo bic potworki  :giggle:  btw jaki Rainbow ma dom? bo nie wchodzilam a mi mowila ze prawie skonczyla ze musi tylko go urzadzic ale szlag niewdzieczna pegazica nie powiedziala mi jak go zrobila  :bemused: mowila mi tez ze dosatala jak ona to nazwala?  :twilight3: aha! juz wiem! :twilight2: dostala od 

Rarity "czadowe teczowe skarpetki"  :hBB25:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Domki nie znikna. Sa dwa warianty:

 

1. Naprawimy stara mape - zniknie tylko drobna czesc Ponyville (kilkanascie pistonow czy cos).

2. Przywrocimy ta z 5 sierpnia - LogBlockiem sprobujemy wstawic brakujace rzeczy (moze jednak byc troche ubytkow w porownianiu z krachem z dzisiaj).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Przywrocimy ta z 5 sierpnia - LogBlockiem sprobujemy wstawic brakujace rzeczy (moze jednak byc troche ubytkow w porownianiu z krachem z dzisiaj).

 

To i tak mojego nowego domku nie będzie :fluttershy6:  Szkoda, ale nazbieram

 

 btw jaki Rainbow ma dom?

 

Ma piętrowy, napisałam jej kolorową tabliczkę i ostatnio jak u niej byłam to szukała chyba śniegu na podłogę 2 piętra. MA na chmurze (jak w serialu) Mi się podoba bo często z nią coś robiłam wczoraj :fluttershy5:  (Ale szczególnie mi powinna dziękować że zrobiłam jej element harmonii.)

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - a konkretniej dwa.
 
1. Czy jest możliwość zmiany skina i nazwy, albo usunięcia i ponownego założenia "konta"/dołączenia?
2. Serwer nie działa, więc pytam - czy na serwerze jest już postać:

Jeśli ktoś wie, których z tych nie ma, a które są, proszę o odpowiedź ;)

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...