Skocz do zawartości

Witajcie wszyscy Bronies i Pegasisters!


Cordian

Recommended Posts

Siemanko! Jestem Cordian (w realnym świecie Damian), mam 13 lat, i oczywiście oglądam My Little Pony: Friendship is Magic. Mieszkam w Chełmie, w województwie Lubelskim. Moja przygoda z serialem zaczęła się około 2 miesiące temu, kiedy to zobaczyłem, że JJayJoker (którego jestem fanem) ogląda kuce. Wydało mi się to dziwne, no ale "nie wolno oceniać książki po okładce", prawda? Więc obejrzałem pierwszy odcinek, drugi odcinek... i mnie to wciągnęło. Mój ulubiony kucyk to Fluttershy, a drugi to Discord (o ile można go nazwać kucem :D), a ulubionymi piosenkami są kolejno:

1. A True True Friend

2. Smile Song

3. Raise this Barn

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, i mam nadzieję że będzie ciekawie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosiara120

NIe, niestety ine mam zwierzaka, ale miałem kiedyś chomika

 

@PoProstuTomek

Zdrastwujtie :) Oczywiście wiem, skąd mój nick, Discord and Celestia Real Story

 

@Gandzia

O nie nie. Prawda, Chełm jest blisko granicy, ale to jeszcze Polska :)

 

@Erast

Dzięki, będę pamiętał, a o ortografię zawsze dbam :)

 

@mr_dragoon97

Chętnie bym się znalazł na jakimś Ponymeecie, ale jechać np. to Wrocławia czy Warszawy mi się nie widzi

 

@ALL

Dzięki za miłe przywitanie, łapcie  :hug3:  :hug4:  :discohug:  :rainhug:  :pinkiederpy:  :hug2:  :hug:  :discohug:  :sorainfire:  

Edytowano przez Cordian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PoProstuTomek

Ahh... :) Oba źródła dobre :)

Cóż... RPG to tak, The Elder Scrollsy to RPG, a gram w Skyrima, ale grałem również w Heroes of Might and magic III, oraz w Polanie II w trybie RPG. Każda gra dała mi dużo frajdy i upływały długie godziny gry. Moim zdaniem to jest najciekawszy typ gier.

 

@Daffy

Star Wars, Harry Potter, Władca Pierścieni, The Hobbit, Szybcy i Wściekli, Opowieści z Narnii, i wiele więcej, głównie gustuję w kinie Fantasy i Komedii, ale nie zaprzeczę że każdy   gatunek ma dobre tytuły (np. katastroficzny ma 2012 i Titanica)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mr_dragoon97

Chętnie bym się znalazł na jakimś Ponymeecie, ale jechać np. to Wrocławia czy Warszawy mi się nie widzi

 

A kto tu mówi a Wrocławiu towarzyszu, Lublin wcale nie gorszy i jakiś meet może to udowodnic. Problem z tym że przydał by sie ktoś dorosły do organizacji, a nikogo takiego nie znam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...