Skocz do zawartości

Co z serwerem.


asie

Recommended Posts

Okej. Chyba coś mam... Ogólny zarys... Chociaż.. Może.. Tak, to jest to. Wymyśliłem! Ale dzięki za pomoc, Rejnboł.

Nie ma zaco ^^ zawsze podaje pomocne kopytko w razie gdy ktoś potrzebuje rady lub pomocy  :squee:

Nie wiecie, ze dziala serwer?

Co!? i teraz nam to dopiero mowisz? wait..

Mi pisze can't reach  :fluttercry2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj forum dokladniej… Ruszyl o 20:18, po czym szybko naprawilem blad i de facto ruszyl o 20:25… wiec duzo sie nie spoznilem z informacja tu.

 

Wiesz może czemu mam crasha jak otwieram crafting? :fluttercry2:

Edit: Bo jak nie to sobie za dużo nie zagram

Edytowano przez Crazy Dream
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich z Grecji ^^ Jest super ciepło, aż za ciepło  :rdblink: Kąpałam się dziś w morzu. Było zarąbiście, tylko że woda była nieco zimna ale da się wytrzymać :rd11:.   Rozbudowaliście jakoś mapke serwera? Jeśli tak to za 8 dni zobacze jak to wyszło.    :rd5:  Pozdro dla Fluttershy, Asiekierki, Rarity, i reszty kuców z serwera :D

Edytowano przez Rainbow_Dash123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co już wybudowaliście na serwie? Jestem za granicą a jestem bardzo ciekawa co już powstało na FC. Czy anypony może mi powiedzieć co już zrobiliście? z góry thx :)

 

No mogę powiedzieć, żę trochę tam tego już jest (czytaj: trochę tam tłoczno), ale wiem że na pewno wybudowałam już mój domek ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz mogę dać ci 64 chmur, ale to nie śnieg :rainderp:

Ok thx Fluttershy :) jak juz wybuduje moj dom a mam czadowy pomysl jak go zrobie to zaprosze Twi, Rarcie, Pinkie, Applejack i cb oczywiscie na parapetowke :D o kurcze przypomnialam sobie ze Pinkie i AJ nie moga chodzic po chmurach bo sa ziemnymi a Twi i Rary moga sobie wyczarowac chodzenie po chmurach :) ale w takim razie co z Pinkie i kowbojka... hmm.. cos sie wymysli ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...