Skocz do zawartości

Kupię figurkę!


Fluttershy12

Recommended Posts

Witajcie! Nie wiem czy piszę w dobrym temacie, ale poszukuję pewnego kucyka. Niestety, przeszukałam wszystkie możliwe sklepy z figurkami, lecz nie znalazłam. Szukałam też na allegro, lecz znów przeżyłam rozczarowanie. Rzeczonym kucykiem jest Trixie. :trixie: Czy ktoś z was ma ją na sprzedaż, lub przynajmniej zna jakąś zatwierdzoną stronę, na której można ją kupić? Zależałoby mi na tym, by była w opakowaniu, ale jjęeśli się nie da, to przeżyję. Odpowiedzi podajcie w tym temacie. Z góry dziękuję.

Link do komentarza

Ja mam Trixie Lunamoon (znaczek 3D), ale nie wymieniam ani nie sprzedaję. Znalazłem ot tak (nawet nie szukałem) w Rossmanie. Chyba kwestia szczęścia. Jeśli nie ma w sklepach - polecam Allegro. Fakt, dopłacisz do przesyłki, ale będziesz mieć pewność co do figurki. 

 

EDIT. Do czesania? A to zmienia postać rzeczy... Proponuję polowanie na Allegro. Prędzej czy później ktoś ją wystawi. Oczywiście o ile cena nie będzie zbyt wysoka. Sam pamiętam jak jakiś naiwniak chciał sprzedać kolekcję gier MYST za... 500zł. :lol: Miesiąc później ktoś inny wystawił identyczną kolekcję. Po szybkiej negocjacji uzgodniliśmy cenę - 50zł + koszty przesyłki.

Link do komentarza

Zależy, czy twój market jest łatwo dostępny. Zawsze można mieszkać na jakimś zalesiu, gdzie nic nie ma. Dodatkowo, nie we wszystkich supermarketach są kucyki, w niektórych tylko jakieś Filly czy co to tam jest to paskudne.

Dokładnie, ja mieszkam w miejscowości, która chyba tylko przez pomyłkę otrzymała prawa miejskie. Ewentualnie po opróżnieniu kilkunastu beczek cydru "z prądem". Dopiero gdy otworzyli Rossmana znalazłem BB. Ale nie planuję brać ani jednego więcej. Chciałem 6, mam 7. Ale skoro tym siódmym "pasażerem Nostromo" jest Celestia, to nie narzekam. No chyba, że pojawi się najnowsza Śmiejżelkowa seria, bo wygląda rewelacyjnie.

Link do komentarza
  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...