Skocz do zawartości

Twilight`s New Toy [PL] [random]


Bester

Recommended Posts

Witam :yay: !

 

Dziś, pragnę wam przedstawić moje pierwsze tłumaczenie. Tak! Bester próbuje swoich sił w przekładaniu opowiadań na rodzimy język :crazytwi3:

Więc, jeśli ktoś nie trawi mojej twórczości, a dziwnym zbiegiem okoliczności kliknął w ten temat, może spokojnie klikać w link do tłumaczenia.

 

Dobrze, za co się zabrałem? Twilight dostała od swojego wiernego asystenta pewną... rzecz. Która to absorbuje wzorową studentkę aż za bardzo...

Zapraszam, poznajmy...

 

 

Twilight`s New Toy [PL]

 

 

Twilight`s New Toy [ENG]

 

 

Pragnę podziękować Dolarowi, za wszelką pomoc w tłumaczeniu, jak wspomniałem, to moje pierwsze podejście a mój angielski pozwala mi jedynie na komunikowanie się w grach :godpony:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw czytałem tak: :rainderp:

Dokonałem jednak szybkiej analizy:

Zaraz, zaraz... Przecież jest w głównym dziale opowiadań. To nie może być "to".

:derp2:

 

Bardzo fajnie jak na pierwszy przekład! Zauważyłem (chyba) nadmiar przecinków, ale wolę nie ruszać, bo interpunkcyjnym specem nie jestem. :derp: Czytałem kilka tekstów, które są oparte na tego typu humorze, ale wciąż mnie on bawi. :yay:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dzięki Draques [wolałam jak byłeś Besterem] za przetłumaczenie tego.

 

Proszę bardzo. :aj5:

(Kurde, każdy woli mój poprzedni nick... a ja się tak starałem wymyślając ten :aj:)

Gdzieś tam miałem napoczęty teks o długości 7k słów... może kiedyś wrócę do niego i przetłumaczę go w końcu :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...