Skocz do zawartości

Rysunki Cynamonki - Ołówek, kredka i gumka to moi przyjaciele


Gość

Recommended Posts

Bardzo przyjemnie mi to słyszeć :pinkie2:

Portret mówisz? Hmm... myślę, że jak uwinę się z kilkoma innymi rzeczami to mogę śmiało się za niego zabrać :pinkie3:  Może nawet dzisiaj w pociągu zrobić szkic. Pytanie tylko mam jedno: Portret ma być wykonany w wersji Digital?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie mi to słyszeć :pinkie2:

Portret mówisz? Hmm... myślę, że jak uwinę się z kilkoma innymi rzeczami to mogę śmiało się za niego zabrać :pinkie3:  Może nawet dzisiaj w pociągu zrobić szkic. Pytanie tylko mam jedno: Portret ma być wykonany w wersji Digital?

 

Byłoby cudownie, ale liczy się sam rysunek :luna: Jak lepiej czujesz. Możemy prosić o Lunę z należną jej koroną? :fabulous:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Hej wszystkim. 
Wiem, jestem okropna. Strasznie zaniedbuje sprawę galerii tutaj. Przepraszam Was za to. Nie robię tego specjalnie, Mam po prostu strasznie pogmatwane życie w ostatnich miesiącach. I szukam tak zwanego spokoju ducha. Czy go znajdę? Po jakimś czasie pewnie tak, na tą chwile cóż... po prostu nie bierzcie wszystkiego na poważnie, w sensie... ile razy już tak było, że coś obiecałam i nie dotrzymałam słowa i w skutkach innym było pewnie przykro i z automatu mi także. Ostatnio nawet nie oglądałam premiery nowej serii. Będę musiała zmienić to i owo. Cóż mogę jeszcze powiedzieć, może za chwile zacznę malować wcześniejszy "request" z Lunką. Naszła mnie mała ochota by coś z MLP narysiać, a więc muszę korzystać. Jak dużo osób wie zaczął mnie kręcić FNAF, więc wiecie. Ale dalej śledzę MLP. Właściwie oba fandomy ^^ Chodź nieukrywam też, że trochę się wypaliłam jesli chodzi o MLP. Nie mam takiej ekscytacji jak kiedyś. Mam nadzieję, że to minię. No a w między czasie macie jakieś rysunki, które nie wstawiłam ostatnio jakimś cudem. 
 
1) Isabelle. Tak jest ładna. Tak jest słodka. Tak, jasne jest urocza, ALE! Nie dajcie się zwieźć! Pod tą słodkością kryje się zagubiona osoba, która trochę zboczyła z dobrej drogi i błądzi. W moim universie, jest siostrą Dorothy (tej uszkodzonej czarno-białej lisicy co będzie na nastęnym rysunku). Obie wcześniej "mieszkały" w innej pizzerii jednak zostały przeniesione. Isabelle nigdy nie lubiła ludzi, dlatego często ich okradała i unikała zabawy z dziećmi. Przez większość czasu jej oczkiem w głowie była Dorothy, lecz gdy lisica załamała się po tym jak ludzie spisali jej ojca na straty i nawet nie dali mu szansy na rekonstrukcje, czy przeprowadzkę. Po prostu został skazany na tak zwaną wieczną dezaktywacje. Dorothy zmieniła się od tego czasu, stała się bardzo aspołeczna. Co nie znaczyło, że już nie martwiła się siostrą, dalej jej doglądała. Isabelle niestety nie czuła już takiej opieki i ciepła z jej strony. Ma o to żal do siostry. To tak w skrócie, a dodając trochę o samej Isabelle. Jest uzdolniona w robótkach ręcznych typu origami, rysowanie nawet szycie. Wszyscy w nowej pizzerii myślą, że jest niema ponieważ Isabelle nie chciała otwierać się zbytnio na inne, nowe animatrony. Jest przez większość czasu egoistyczna. Możecie pisać co o niej myślicie jak chcecie ^^ Ja osobiście lubię tworzyć wszelakie postacie z urozmaiconymi charakterami. 
 

isabelle_the_bunny__traditional_art__by_


 
2) Foxy: Naprawdę Cię podziwiam... jesteś odważna, silna, dojrzała...
Dorothy: ...
Foxy: ...
Dorothy: O co ci chodzi?
Foxy: N-nic... ja tylko... *czerwieni się* Nieważne.
 
Tak. Taki dialog wymyśliłam do tego rysunku. Foxy naprawdę lubi Dorothy, ale ona, cóż... może nie tyle, że go nie lubi co po prostu nie ma ochoty zawierać z kimś związku. Jedna z niewielu osób z którymi utrzymuje dość dobry kontakt to Chica. Przypomina jej jedną osobę z starej pizzerii, innego animatrona który często się nią zajmował. Tylko Chica zna fakty na temat jej przeszłości. Więcej ogólnie szczegóły na temat tych wszelakich OC-ków będzie się można dowiedzieć w serii komiksów które zamierzam robić. Ale ten projekt zajmie mi trochę czasu. Zresztą w wolnej chwili napiszę szczegóły, ale to nie teraz, bo głowa mnie zaczęła boleć coś, uhh...
 

i_really_admire_you_____traditional_art_

 

3) I ostatni na tą chwile rysunek. OC-ki mojego przyjaciela :) W tej mojej wersji FNAFa jest opiekunką do dzieci od Aurelii (pierwszej OC'ki tej z kolorowym szalikiem). Nie mogę dużo o niej powiedzieć, bo to nie OC'ka mojego autorstwa, ale napewno będzie miała swoją role w przyszłości. 

 

request__meowlyn_the_cat__traditional_ar

 

Ogólnie wiem, że nie jestem dobra w rysowaniu tła oraz rąk. Muszę nad tym wszystkim popracować, Ostatnio nawet program graficzny mi padł i nawet z tym muszę pomyśleć co zrobić. No cóż... muszę dużo jeszcze ćwiczyć. 

 

Piszcie co myślicie, jeśli oczywiście macie chwile i chęci. Ja to doceniam .

I sorki za jakiś dziwny styl pisania w tym poście, ale naprawdę głowa mnie boli i nie potrafię się porządnie skupić na pisaniu, tak czy siak to co zamierzałam przekazałam.

Edytowano przez Cynamonka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inni: Skończ już z rysowaniem tego FNAF'a! Chcemy kolorowe taborety.

Ja: Nie mogę nic na to poradzić. To się wywinęło z pod kontroli.

 

Nie no tak naprawdę nikt się o to jakoś nie czepia, ale pewnie wielu z Was rzeczywiście by chciało zobaczyć coś z kucyków. Hmm... w sumie mam w takim razie pewną inicjatywę. Jeśli chcecie coś konkretnego zobaczyć z naszej gromadki to możecie sypać pod tym postem pomysłami jak z rękawa. Lub... istnieje druga opcja, że zwyczajnie samo pomyślę i kilka opcji umieszczę w przyszłej ankiecie. Żadnej z tych dwóch opcji nie skreślam, możemy zrobić tak i tak, a może nawet połączyć to ze sobą w stylu: Podacie parę pomysłów, umieszczę do również w ankiecie jako punkt do wyboru.

Nie będę się o tym rozpisywać, bo już w ostatnim poście wspominałam o tym, ale mam rzeczywiście jakiś potworny zastój z poniaczami. Na szczęście odrobinę radości i zapału dał mi, albo raczej dały dwa pierwsze odcinki nowego sezonu. Być może zrobię w przyszłym czasie jakiś art związany typowo z czymś właśnie z początku serii? Nie wiem, zobaczymy jak będzie z pomysłami ^^

 

Tak z innej beczki, dla tych co nie wiedzą, bardzo dużo czasu spędzam teraz na DA. Śledzę sporo rzeczy sama staram się też coś swojego tworzyć. Jeśli ktoś chciałby mnie jakoś wesprzeć, i nadmieniam, wesprzeć u mnie znaczy cokolwiek. Choćby po prostu wejść, napisać jakiś komentarz, dać... no nie wiem... watcha lub tak zwaną odznakę, to... bardzo by mi było miło. Link do mojego konta na DA dodam na końcu tego posta, chodź wydaje mi się że mogłam już w którymś poście wstawić go kiedyś. No nic.

 

W końcu, mam Wam do pokazania, coś szybkiego, bo szkic digitalowy. Z pomocą mojej ukochanej osóbki udało mi się w końcu na powrót naprawić program (Sai), by działał. I nie ukrywam, że ostatnio bierze mnie na szybkie szkice. Jeśli chodzi o ten... OC'ka praktycznie przypadkowa, choć nie całkiem. Chciałam narysować tego typu postać. Sam art będzie prawdopodobnie moim avatarem na DA i zamierzam go obrobić graficznie w trochę innym stylu, właśnie bardziej takim MLP-lowych, typu zamiast czarnych typowych kontur zrobić kolorowe, oczy też będę odrobinę inne, no i ogólnie pracuje nad pozami i tłem. Mam nadzieję, że szkic jak i efekt końcowy Wam się spodoba. Cóż... czekam jak zawsze na Wasze komentarze i uwagi. A i podkreślam, to szkic. Dlatego mogą być gdzieniegdzie dziwne kreski itp. 

 

forever_a_little_girl_in_soul__sketch__b

 

Linki:

Konto na DA: BlackyWhiteBreeze (Cynamonka)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

To dobry pomysł :) I już spisuje pomysły by zrobić takie połączone :) Może nawet nie tyle kuco-animatrony co po prostu takie jakby zmieszanie universów :D Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu ^^

A na tą chwile kolejna nowość z mojej strony:

http://blackywhitebreeze.deviantart.com/art/Forever-A-Little-Girl-In-Soul-Digital-Art-530108327

Już Ci to pisałem, ale muszę się powtórzyć.

 

Ten rysunek zabija uroczością, bije od niego pozytywnymi emocjami, mówiąc wprost napatrzyć się nie mogę. Od strony technicznej powiedzieć wiele nie jestem w stanie, bo się zwyczajnie nie znam, ale uwielbiam kolory, pomysł z "puszczeniem oczka" i trzymaniem uszka w ustach tylko dodaje uroczości wtedy, gdy już i bez tego jest jej bardzo dużo. Mam nadzieję, że więcej takich prac zaprezentujesz :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dobra. Kolejna postać do FNAfowego universum. Tym razem postanowiłam rozbudować trochę historie i zamierzam z nią i paroma innymi postaciami zacząć aska lub jakąś serie komiksów (choć po głowie chodzi mi bardziej ask na tą chwilę). Namęczyłam się by opis zrobić po angielsku, ale nawet jeśli są jakieś gramatyczne błędy czy literówki, mam nadzieję, że coś idzię zrozumieć. A jeśli ktoś czegoś nie wie lub nie chcę mu się tłumaczyć to zawsze mogę dla takiej osoby napisać szybko opis w naszej rodowitej wersji. Dla mnie to nie problem. A! I dodatkowo cjeszcze jeden rysunek, który z tego co wiem... a nawet w sumie 2! Ktore z tego co wiem nie wstawiałam, oh well...

Tak czy siak piszcie co myślicie o postaciach, o historii ich, o moim pomyśle względem aska. W związku czysto z kucami mogę powiedzieć, że szykuje się na robienie kilku artów nawiązujących do mojego nowego fika. Kontynuacji jednego ze starszych ale w nowej, myślę, że ciekawej formie ^^ Zresztą sami zobaczycię. Za niedługo wstawie jego "pierwszą część" razem z prawdopodobnie jakimś obrazkiem tytułowym. Taaa... muszę tylko wykombinować jakim dokładnie :P Ale napewno coś mnie oświeci :rdblink:Szczegóły na temat rysunków poniżej są w opisach na stronie.  Szkoda tylko, że tak d€żo pomyśłów w głowie a tak mało czasu, czy zaparcia do zrobienia ^^ Ale anyway:

http://blackywhitebreeze.deviantart.com/art/Simple-Sketch-Night-Glider-Amazing-Flight-534832605

http://blackywhitebreeze.deviantart.com/art/30-Day-OTP-Challenge-Day-01-Holding-hands-535900219

http://blackywhitebreeze.deviantart.com/art/I-Want-To-Feel-Happiness-Digital-Art-539817213

 

To tyle. Jeśli mcię jakieś pytania to piszcię. Ja sama jeszcze muszę zająć się recenzjami odcinków, szczególnie ostatniego. Lubię pisać i... chyba w końcu poczuję ulgę, że mogę pisać po polsku, szybko i wygodnie xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Powiem tak, ostatnio częściej rysuje rzeczy związane z FNAF'em. Jestem naprawdę ogromną fanką tego fandomu i tworze własną historię i AU z nim związane. Jeśli chodzi o kucyki. Postanowiłam, że całkiem z tego nie zrezygnuje. To znaczy... uwielbiam MLP równie jak FNAF, ale co jak co, mam mniej pomysłów na arty związane z tym serialem. Dlatego też, jakiś czas temu założyłam temat z requestami. Jest on CHWILOWO na wstrzymaniu, ponieważ mam małe wakacje i naprawdę nawet na jakikolwiek artach jest mi w ostatnim czasie trudno się skupić. Tak czy siak, gdy tylko odpocznę wystarczająco i nerwy z paroma sprawami miną, będę dalej kontynuować wykonywanie Requestów w wolnej chwili pomiędzy moimi artami z FNAF. Poza tym staram się pisać jeden fanfik do którego mam zamiar też zrobić przynajmniej kilka artów, więc... napewno w końcu wezmę się bardziej do pracy i pogodzę te dwa fandomy, by w miarę w galerii było wymieszanie :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Wow... dawno mnie tu nie było... cóż...

Tak naprawdę to za jakiś czas pewnie odświerze ten temat trochę. 

Dużo rzeczy się też pozmieniało, poprawiło, przez moją nieobecność.

Teraz praktycznie rysuje tylko w Digitalu. 

Na razie skupiam się na FNAFie, ale... za namową paru osób postanowiłam co jakiś czas wstawiać też rysunki z MLP, może jakaś Pinkie, lub inne postacie.

Zobaczymy ^^ Tak czy siak jestem teraz głownie na DA i jeśli chcecie śledzić moje postępy na poniżej macie link.

Link: http://blackywhitebreeze.deviantart.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...