Skocz do zawartości

"Inwazja" Zodiak


KougatKnave3

Recommended Posts

(https://docs.google.com/document/d/1jpOM4DAepefxYaGVleEzNs5_8TD47wopU0WDNv3BMag/edit?pli=1)

 

Droga mleczna...

Od ponad miliardów lat, życie w tym miejscu umiera, by później narodzić się na nowo pod postacią nowych kreatur. Obecny cykl nie jest inny.

Cytadela, czyli najbardziej luksusowe miejsce w galaktyce jest jednocześnie siedzibą rządu galaktyki, znajdują się tu także ambasady ludzi, Hanarów, Elkorów i innych ras. Ostatnio jednak sytuacja się skomplikowała, gdyż przybyli prawdziwi twórcy Cytadelii.

Żniwiarze, bo tak się nazywają, co 50 000 lat niszczą życie z niewiadomych przyczyn. Nawet Proteanie, czyli najlepiej

rozwinięta rasa, jaką znacie, upadli pod naporem ich bronii i strategii. Słynnya Kommandro Shepard, walczy

na froncie przeciwko Żniwiarzą. Jednak wszyscy stawiają opór, a słynna

absolwentka programu N7, jednoczy galaktykę przeciwko nim. Jednak nie o niej tu mowa, gdyż bohaterem

historii o której teraz wam opowiem, jest Turianka z Palaven o imieniu Phraxia Adorni.

 

Siedzisz w swojej kajucie. Lecicie na Noverie z powodu zlecenia jakie dostaliście zlecenie od tajemniczego zleceniodawcy który za udaną akcje zapłaci wam milion kredytów na łepka. Cel to niejaki ludzki biznesmen pochodzący z Marsa o imieniu Donnavan Volski. Cel musi zostać zabity tak aby wyglądało to na wypadek. Nagle usłyszałaś głos Jonathana Sigda który obecnie pilotuje statek.

- Phraxii, możesz tu do mnie przyjść? Mam jakieś dziwne odczyty.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

[ŻniwiarzOM... no chyba, że... "Jestę Żniwiarzę" :P]

 

Pokręciłam głową i wstałam. Dureń... nigdy się nie nauczy. 

- PhraxiO - zawołałam, akcentując końcówkę imienia. - Mam na imię Phraxia, nie Phraxii! Co jest grane? 

Podeszłam do kokpitu i spojrzałam na tą łysą... jak inni ludzie go nazywali? Łysą pałą? Coś w tym rodzaju. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment konsternacji. Hm, dodatkowe kredyty zawsze spoko. Mamony nigdy za wiele, jak mawiał mój znajomy volus. Ale z drugiej strony to mi śmierdzi pułapką. I to bardzo.

Spojrzałam na Jonathana. Umiał sobie radzić, razem wychodziliśmy z niezłych bagien. Nie wspominając o Tarsh'sie i Dorze.

Jednak wciąż mam złe przeczucia. 

- No nie wiem - stwierdziłam. - Śmierdzi mi to pułapką. Jak wejdziemy na pokład, wybuchnie, albo włączą się systemy bezpieczeństwa... To by było w stylu Zaćmienia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Dora to quarianka :D]

- Spokój mi tu - powiedziałam twardo. - Nie życzę sobie burd na pokładzie, ale jak zejdziemy, to jestem gotowa robić zakłady! Ha! No dobra, głosujemy: Kto jest za tym, żeby zejść na pokład? Zaraz... Dora, chodź do kokpitu! - zawołałam quariankę przez interkom.

Edytowano przez Zodiak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręciłam głową, mrucząc pod nosem i poszłam do naszej prowizorycznej zbrojowni. Zdjęłam swoje zwykłe ubranie i zaczęłam zakładać moją czarną zbroję, nie mogło tu też zabraknąć moich czerwonych chust. Po co mi one? Żeby wyróżniać się, szczególnie na tle wszystkich innych turian. 

Sprawdziłam moje zielone omni-ostrze, długie na około pół metra i specjalnie zaostrzone. Wzięłam też mój wierny, wysłużony karabin phaestron, wzmocniony przedłużoną lufą oraz pistolem maszynowy P-12 szarańcza. Sprawdziłam, czy gładko się rozkładają i założyłam je, byłam gotowa. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to z pewnością wiem, ze to pułapka. Po co ja się na to zgodziłam? Dlaczego nie powiedziałam im, żeby poszli sami? Po jaką cholerę sama zeszłam z promu. 

- Tak, to z pewnością pułapka - powiedziałam na kanale. - Jak coś się stanie, szorujecie kibel gołymi rękami. Wszyscy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...