Skocz do zawartości

"Inwazja" Zodiak


KougatKnave3

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

[sorki]

Pokład był co prawda uszkodzony, ale i tak wyglądał lepiej niż kadłub. Wszędzie unosiły się ciała martwych turian i także ich stara broń lata, niekiedy przepołowiona na równe dwie części, niektóre ciała też są rozszarpane.

- Coś mi się tu nie podoba - odpowiedziała Dora patrząc na to wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Uroczy wystrój - skwitowałam, patrząc na przelatującego obok mnie żołnierza. Oj, jest gorzej niż mi się wydawało. Gdyby to była zwykła pułapka, nikt nie zostawiłby ciał ot tak, na widoku. O nie. Instynkt podpowiada mi, że coś tu jest baaardzo nie tak. - Trzymać broń w pogotowiu i bądźcie przygotowani na KAŻDĄ ewentualność - rozkazałam, zaglądając przez kolejne drzwi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Okey... Warto było wspomnieć, że jest martwe. Niby szczegół, ale ważny.]

- Co? Ja... nie zauważyłam, że był martwy. Szlag. Nieważne. Ważne, że to coś W ogóle tu było.  Wracamy na prom, podejrzewam, ze jest tu tego więcej,a sam statek... nie przewoził niczego cennego. Tak, wracamy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Taki stwór przeżył by ponad 10 lat na nieaktywnym statku? Ale dzięki za uwagę]

- Szefowo - powiedział Jonathann przez radio - dostałem jakiegoś NavPointa z jakąś planetą i dopiskiem "Rozsądnie by było żebyście tu przylecieli"

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Fakt, mój błąd. Przepraszam]

- Że co? Jasna cholera... Daleko ta planeta? 

No to już się zaczyna robić strasznie dziwne... i podejrzane. Najpierw ten statek, teraz to? Już mi się niedobrze robi, a to kiepski znak. 

- Dobra,  zapiszemy pozycję tego wraku na naszej mapie galaktyki i tu wrócimy. A teraz wracamy do promu. Już!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Te rzekome kredyty. Były niedaleko tego pomieszczeia gdzie się wystraszyłaś. Trochę to ciężkie, a sporo tam jest tych kredytów. Ile to nie wiem, ale są - odpowiedziała ze stockim spokojem.

- Ile mam tu jeszcze czekać? - rzekł przez eter Jon.

Edytowano przez peros81
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błyskawicznie złapałam ją za głowę i spojrzałam... wróć. Przystawiłam jej hełm do czoła. Cholera, co to za szkło, że nawet z takiej odległości nie widać jej twarzy? Z czego ci quarianie je robią?

- Nie wystraszyłam się! Jasne?! Zobaczyłam to coś i od razu postanowiłam zabić! Nie zauważyłam, że nie żyje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...