Skocz do zawartości

Zarost u Kucyków


Metka04

Recommended Posts

Ja się zastanawiam wo gule jak to możliwe, przecież kuce mają futra na ciele więc skąd ten zarost?

Ej skoro koza może mieć brodę to dlaczego nie kucyk?

 

Stąd, że to zwykła bajka dla dzieci.

To po prostu długie grubsze włosy w innym koloże, żeby wyglądały bardziej antropomorficznie. Nie wiem co takiego niezwykłego w tym widzicie.

 

Kilka artów ze Star Swirlem Brodatym

448697__safe_princess+luna_princess+cele

large.png

Edytowano przez Arpegius
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko tu rozstrzygać prawdopodobieństwo wystąpienia u koniowatych bródki ponieważ na chrapach w ogóle nie ma sierści ;P są pojedyncze włosy czuciowe ale to nie ma prawa się ułożyć w żaden zarost ;) Ale, że to bajka w której kucki mają skrzydła, to wąsy są chyba bardziej prawdopodobne i łatwiejsze do zaakceptowania ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja sądzę, że kuc zarost mieć może, lecz raczej "nie jest to w modzie" więc nie praktykują zapuszczania brody i wąsów. Jednak ja, pisząc fickia, tworze postacie z brodami. Nie widzę nic przeciwko, aby naukowiec w starszym wieku nie miał brody, Jednak, jest ona częścią grzywy, przez co jeśli postać ma włosy koloru np. purpury, to zarost też. A jeśli ktoś jej po prostu stary, to ma zarówno brodę, jak i grzywę siwą. A jeśli o wąsy chodzi, to też raczej sprzeciwu nie widzę.

 

Ja osobiście lubię brody, przez co często dodaje je jakimś przechodniom w ficku. Zresztą, sam bym chciał być takim Mikołajem, jak: http://bioshock.wikia.com/wiki/Zachary_Hale_Comstock.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...