Skocz do zawartości

[ANKIETA] Przygody c.d.


Moonlight

Przygody część III  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co zrobi Applejack?

    • Zgodzi się na prośbę Chucka Norrisa i przyniesie mu Elementy Harmonii.
      1
    • Nie zgodzi się na prośbę Chucka Norrisa i nie będzie chciała przynieść mu Elementów Harmonii.
      2
    • Będzie chciała sprawdzić jego umiejętności i to, czy mówi prawdę.
      3
    • Oleje sprawę i pójdzie piec szarlotkę.
      3


Recommended Posts

she+may+not+be+best+pony+but+she+is+pret

Witajcie cukiereczki!

Ostatnio ze słodziakiem wpadłyśmy na pomysł odnowienia przygód prowadzonych niegdyś w pamiętnikach naszej kochanej farmerki. Zabrałyśmy się do roboty i wymyśliłyśmy cztery przykładowe scenariusze rozwoju akcji. Zadbałyśmy o różnorodność każdego z przykładowych opisów, aby każdy mógł znaleźć coś w swoim guście.
W tym temacie powstanie ankieta, w której będziecie mogli głosować na najbardziej pasujący wam rozwój wydarzeń.

Oto co chcemy wam zaprezentować:


[Romans]
Babcia Smith od kilku tygodni jest bardzo przybita i nikt nie zna przyczyny stanu, w którym się znajduje. Pewnego dnia, podczas rutynowych porządków Applejack odnajduje na strychu stare pudło, a w nim listy miłosne. Są zaadresowane do "słodkiej szarlotki". Farmerka postanawia więc odnaleźć adresata z nadzieją, że odnajdzie ojca lub nigdy nie poznanego dziadka.

[Dramat] [Katastroficzny] [Adventure] Na Ponyville opada tajemnicza mgła. Gdy opada, po czasie okazuje się że wszystkie kucyki odczuwają niezaspokojony głód. Tylko jedyna Applejack jest zdrowa i to ona musi wyruszyć w wielką podróż i znaleźć lek na chorobę.

[Alternate Universe] W gdzieś w kosmosie jest alternatywna Equestria, w której Klejnoty Harmonii nigdy nie zostały odnalezione, gdzie panuje chaos, Królewska rodzina jest bezradna, a u władzy jest Tyran. W tym właśnie świecie mieszka niezwykła klacz, która brzydzi się kłamstwem. Jej rodzina ze względu na talent do hodowania roślin została wzięta do niewoli podczas gdy klaczka zbierała w lesie zioła. Od tamtej pory klacz kieruje podziemnym ruchem rewolucjonistów i ma zamiar obalić rządy Tyrana i przywrócić harmonię w Equestrii.

[Fantasy] Po tragicznej śmierci swojej rodziny, Applejack zaszywa się w lesie Everfree i odcina od świata. Okazuje się, że ma zdolność komunikacji z fauną lasu i całą ziemią, zaczyna żyć wśród wilków drzewnych. To jednak może przerodzić się w wielką katastrofę dla Equestrii...


Gdy dokonacie wyboru przygody będą mogły ruszyć, a więc prosimy o udział w głosowaniu.

To tyle z mojej strony, życzę miłego dnia :aj5:

 

Edytowano przez KreeoLe
  • +1 1
Link do komentarza

Jak widzę, zagłosowały już aż 24 osoby! To naprawdę dużo, dzięki! Trochę wkurza mnie wasza decyzja i przewaga tagu [Romans] xD, no ale to wy decydujecie ; ) Dla nierozumnych osób - w tym temacie możecie zadawać też pytania co do ankiet, ale pamiętajcie że temat do dyskusji i wyrażenia swojej opinii jest tutaj. Będziemy informować o nowym pojawieniu się następnego fragmentu Przygody, który zatrzyma się w pewnym momencie - wtedy założona zostanie nowa ankieta i informacja w tym temacie o co dokładniej chodzi, i będziecie mogli decydować o dalszym losie bohaterów.

 

Jeszcze raz dziękuję i zapraszam do dalszego głosowania! ; )

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza

Zagłosowałam na fantasy 

 

TAAAK! Błagam, jeszcze tylko kilka głosów na Fantasy! xD

Kreeoś nie ukazujmy naszej desperacji, będzie dobrze xD

 

Edytowano przez Moonlight
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

WITAJCIE!

Z przyjemnością oznajmiam, że Przygody ponownie wystartowały! Z tej okazji powstał temat do dyskusji i oczywiście temat z przygodami, co chyba jest jasne, że jest. Powyżej, w tym temacie, znajduje się ankieta dotycząca dalszych losów - to WY decydujecie o tym, co się stanie, a Wasza decyzja może mieć naprawdę ogromny wpływ na kontynuację.

Pierwsza, niedługa jednak część, znajduje się tutaj, a ma ona tytuł "Arytmiczne zakochanie". Jeszcze zobaczycie, o co chodzi. ; ) Zapraszam do głosowania w ankiecie wyżej!

 

ANKIETA:

 

Co Applejack znalazła na strychu?

 

1) Stare listy

2) Stare zdjęcia

3) Pamiętnik

4) Zagadkę/tajemniczy kod

 

PS.

Nie spodziewałam się takiego odzewu... :aj3: Chyba druga część będzie szybciej niż myślałam.

Czas głosowania macie do jutra do 24, potem ankietę zamykamy ; )

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Chcę razem z Moon przeprosić za opóźnienia - jednak już teraz pojawiła się premierowa część opowiadania "Arytmiczne zakochanie"! Zapraszamy do czytania!

 

A znajduje się ona TUTAJ, miśki!

 

Applejack odnalazła stare listy na strychu... podejrzewa, że były zaadresowane do Babci Smith. Nagle jednak ktoś puka do jej pokoju... Tylko kto? [ankieta w tym temacie na samej górze]

 

 

ANKIETA

 

Kto stał przed drzwiami Applejack?

 

1) Księżniczka Celestia

2) Księżniczka Luna

3) Chuck Norris!

4) Królowa Chrysalis

5) CHUCK NORRIS!

 

Derp, ankietę już robię. Wszystko na poważnie. Seriously.

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza
  • 3 weeks later...

A oto pojawiła się następna część Przygód "Arytmiczne zakochanie", link do niej znajduje się tutaj! Trzecia już (niestety niedługa, bo leń) - z tego powodu i nowość! Został dodany tag [Comedy], o ile można tak nazwać bezsensowne głupstwa, delikatnie ujmując, pisane przeze mnie i Moon.

 

Do Applejack przyszedł tajemniczy Chuck Norris, człowiek. Poprosił ją on o bardzo ważną rzecz, na skalę światową. Wszechświatową, ważne jak nic co do tej pory istniało. Tym razem znów musicie zdecydować... a oto ankieta (którą zaraz wstawię :3).

 

ANKIETA

 

Co zrobi Applejack?

  • Zgodzi się na prośbę Chucka Norrisa i przyniesie mu Elementy Harmonii.
  • Nie zgodzi się na prośbę Chucka Norrisa i nie będzie chciała przynieść mu Elementów Harmonii.
  • Będzie chciała sprawdzić jego umiejętności i to, czy mówi prawdę.
  • Oleje sprawę i pójdzie upiec szarlotkę.
Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza

Generalku, jeśli naprawdę nie podoba ci się to, bądź nie chcesz tego czytać, proszę, czy mógłbyś mi to uzasadnić i rozwinąć swoją myśl? Doceniam twoje zdanie, zawsze możemy wszystko zakończyć i usunąć.

 

A tak już uwalniając swoje emocje i mówiąc szczerze. Po co mam się starać, zawsze jest źle. Chciałam znów wrócić do aktywności działu, wprowadzić w życie Przygody na dłużej, a nagle ktoś przychodzi i mówi, że jest beznadziejne i najlepiej to zakończyć. Z miłą chęcią, mogłam w ogóle nic nie dodawać jeśli nikomu się nie podoba. W dodatku pisze mi to ktoś, kto ma gdzieś dział Applejack i w ogóle się w nim nie udziela. I oczywiście wie wszystko lepiej. Dziękuję, jak zawsze ktoś oczywiście musi napisać coś, co sprawi, że znów przez miesiąc nie zrobię nic w tym dziale. Tym bardziej, jeśli mam kłopoty w rodzinie, jest mi bardzo źle i jest beznadziejnie.

Edytowano przez KreeoLe
  • +1 1
Link do komentarza

Proszę bardzo, oto wyjaśnienie i przepraszam, że się nie pojawiło wcześniej, myślałem, że to będzie oczywiste:

Pojawienie się Chucka Norrisa - totalna zmiana klimatu Przygody poprzez jego randomowe pojawienie się. Fakt, nie udzielam się w tym dziale. Lecz samą Przygodą się zainteresowałem, ba, sam głosowałem na romans. Pomysł na niego wydawał się przegenialny, do tego pierwszy rozdział mnie w tym twierdzeniu upewnił. A tu nagle bum, robi się z tego random, którego zwykłem nie trawić. Przyznaję, zareagowałem zbyt emocjonalnie, ale nie lubię skreślać świetnie zapowiadających się ficków.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...