Skocz do zawartości

Ponymeety w Łodzi


Plothorse

Recommended Posts

Ku memu zaskoczeniu, nie dostrzegłem nigdzie podobnego tematu - a wszak nie jest to małe miasto.

Nie jestem z Łodzi, prawda. Niemniej jednak, chcąc nie chcąc, muszę tam przyjechać na czas dni paru. Stąd me pytanie ~ czy ktokolwiek z tych okolic miałby ochotę spotkać na przestrzeni weekendu?

Edytowano przez Bestiariusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Łodzi są jeszcze jacyś bronies poza mną? :derp2: W szoku jestem...

 

Darek112, Deveel, Dybson, Havefaith4, Kask, Kuoth, Lunar Princeps, sebko9, SzymenL0K0, Sporeczek, niki.ceausescu, Melly, Malinusia, Stella, Tosti, Karolka, Nomiki

wszystkich wzięłam z mapy integracyjnej XD

W każdym razie poza Łodzią też jest nas sporo, że aż uzbierało się ludu na meety w Piotrkowie Trybunalskim :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Każdy ponymeet w Łodzi jest w sobotę - godzina 12:00 na Placu Wolności. Jak to wygląda? Nie wiem, nie byłem jeszcze :ming: . Ale jeśli chodzi o przyszły weekend - to jestem wolny + prawdopodobnie goszczę Bartisa, więc i Ciebie będę mógł jak co ^^ .

 

 

 

A żeby to był przyszły tydzień! O przymusowym wyjeździe dowiedziałem się dziś w nocy, a dojechałem teraz. Dziękuję za ofertę - żałuję, minę się z Bartisem... lecz to chyba jeszcze nie oznacza, że me szanse na jakiekolwiek spotkanie są przekreślone, prawda?

 

Fakt, na uzyskanie informacji o obecnym miejscu pobytu grupy meetowej z dnia dzisiejszego raczej nie liczę (acz nie zaprzeczę, że miło bym ją powitał).

 

Jednakże, może ktoś skusi się na spotkanie w niedzielę/poniedziałek, biorąc pod uwagę dobrodziejstwo długiego weekendu...?

 

Kto z Was, ewentualnie, pisałby się na mały spacer w tym okresie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łódź wszak jest najlepszą częścią polskiego fandomu, mamy wszystko, od ponymeetów co tydzień, poprzez fundubba i karciankę, aż po teorie Turaka o ciąży Twilight.

 

Chętnie się o tym osobiście przekonam... i aż żałuję, że nie pożyczyłem od brony' ego z Warszawy kucykowego Munchkina.

 

 

 

 

I to wszystko w mieście Łodzi... chyba trzeba czasem wyjść do ludzi...

 

Rzekłbym, że masz idealną okazję, Draquesie.

 

 

 

W pon jestem wolny jak coś :3.

 

Niezmiernie mnie to cieszy! W ten dzień preferowałbym raczej wczesne godziny ~ o detalach dziś jeszcze nie omieszkam poinformować.

 

 

Teraz jeszcze czekać... któż jeszcze się pojawi?

Edytowano przez Bestiariusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Zwą mnie Maeg, ewentualnie VonLodsch, ewentualnie... No dobra, to nie jest zupełnie istotne.

Jestem jedną z aktywniejszych osób działających w lokalnym Łódzkim fandomie i tak się składa, że między innymi zajmuję się sprawami organizacyjnymi. Uznałem więc, że będzie stosowne z mojej strony, ażebym się w tym temacie wypowiedział.

Meety odbywają się regularnie co tydzień (Chyba że jest szczególna okazja, która uniemożliwia odbycie się meetu), a zbiórka jest, jak już zostało zaznaczone, przed dawnym budynkiem ratusza (Obecne archiwum państwowe) na Placu Wolności. Zawsze o godzinie 12:00.

Staramy się, aby spotkania miały charakter możliwie różnorodny - nierzadko bywamy w parkach i oddajemy się wszelkiego rodzaju rekreacji - zarówno fizycznej jak i umysłowej! Ogólnie staramy się spędzać czas ciekawie i jesteśmy także otwarci na nowe propozycje.

Ogólnie jesteśmy otwarci na nowe osoby i staramy się, aby wszyscy miło spędzali czas... Oczywiście! Jest jedno ale! Wymagamy, aby w miejscach publicznych zachowywać się należycie i nie uprzykrzać swoją obecnością życia otoczeniu. Ale mam nadzieję, że takich podstaw nie trzeba nikomu tłumaczyć.

Ponadto, bardzo chętnie spotkam się z osobami, które nie są bywalcami meetów, w poniedziałek. Dzień mam absolutnie wolny, więc chętnie podejmę gości.

Proszę szukać mnie na FB jako Maksymilian Konstantyn Błaszczyk (Cebula w avatarze), lub kontaktować się pod numerem telefonu: 697 96 10 96 (Proszę o uprzednio wysłanie smsa, że jesteście z forum, żebym mógł was jakoś zapisać).

Edytowano przez Maeg
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metko04:

 

 

 


Z własnego zakresu mogę zapewnić elementy plastyczne lub hodowlę kucyków huculskich.

 

 

Zapewne nie będę miał okazji uświadczyć tego rodzaju atrakcji - lecz pozwól, że spytam z ciekawości ~ co masz na myśli przez słowa, zawarte w powyższym poście?

 

 

Wszyscy: Cóż byście zatem powiedzieli na, powiedzmy, 11-12 w poniedziałek, na owym Placu Wolności, pod samą kolumną?

Edytowano przez Bestiariusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niechaj i będzie godzina 11. Nieco nieortodoksyjnie - no ale. Dla pewności jednak miejscem niech będzie pod dawnym Ratuszem. Pod kolumną kręci się więcej osób zazwyczaj, więc to miejsce jest nieco bezpieczniejsze.



Dla absolutnej pewności: miejsce zbiórki http://goo.gl/maps/PR9Cd .

Edytowano przez Maeg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Relacja warszawiaka z meetu w Łodzi

 

 

Jak było? Zimno było!

 

 

 

 

Wyruszyliśmy spod Placu Wolności w liczbie czworga, acz w czasie podróży skład ekipy się zmieniał. Łącznie dane mi było poznać sześcioro osób ~ poza zadeklarowanymi: ninjuącym Imeshem oraz meetodzierżcą Maegiem, także Ijara(tak szło jego miano?), Ksela, Loila oraz Kevina.

 

 

O czym zapewniła mnie osoba, dzięki której przybyli także Facebookowcy, zostałem przyjęty w stosunkowo nielicznym gronie - ku jej rozczarowaniu i lekkim zgrzytaniu zębów.

 

 

Dane mi było wpierw, po krótkim spacerze, dotrzeć do kamienicy osoby, której tajemniczy pseudonim ,,Białczyk" zdawał się przemykać pośród półsłówek towarzyszy o domniemanych przygodach tejże osoby... nie napotkaliśmy jej jednak. I tu, jak widać, panuje zasada ,,jeśli nie możesz przyjść na meeta, meet przyjdzie do Ciebie...".

 

 

Miałem okazję trafić na event niepodległościowy na placu przez wielką, łódzką manufakturą. Przyznam, że nawet ładnie to zorganizowali. Oryginały broni, konie, mundurowcy wszelkiej maści... i grochówka! Jak dobrze pójdzie, to od jednej z osób spoza forum dojdzie zdjęcie sceny wesołej konsumpcji. Lawl.

 

 

<Choć sprzeczałbym się z osobą, wypowiadającą się w kwestii różnic pomiędzy walką na bagnety, a szermierką tradycyjną..>

 

 

Nawet sporo ludu się zebrało ~ a z tego, co przeczytałem z informacji w tramwaju, to była jedynie jedna z wielu atrakcji organizowanych w czasie ,,tygodni patriotycznych", czy jakoś tak (rozciągających się na praktycznie cały miesiąc). Widziałem tam w planie min. wspólne śpiewanie pieśni, grę miejską, chyba coś z muzeum i nie jestem pewien, czy nie jakąś inscenizację (udostępnione zostały mi w czasie podróży zdjęcia z zeszłorocznego spotkania - wtedy na pewno była... sądzę, że brzoza, spadająca na prowadzących walkę zasługuje co najmniej na napomknienie...)

 

 

Od miłego człeka, ojca jednego z łódzkich bronies (nie wiem, czy chce, bym ujawniał te dane), biorącego udział w przedsięwizięciu, otrzymałem przedkolejkowo cały komplet reklamówek z NSR - w tym dwie smycze. Idealnie, rzekłbym. Właśnie potrzebowałem czegoś do chwytania pegasis.

 

 

Po spożyciu wojskowego specjału i popełnieniu obfitej w szczękościsk słit~foci, udaliśmy się już chyżo do punktu wyjścia, skąd to ekipa rozeszła się, miast kontynuować przechadzkę. Mróz miał niezłą DoTę.

 

 

Kapkę żałuję, że presja czasu oraz niezwykłe okoliczności spotkania nie pozwoliły mi na pełne zinfiltrowanie łodzkiego fandomu, niemniej jednak z pewnością nie uważam tego za czas stracony. Cieszę się, że musiałem pojechałem do Łodzi.

 

 

 

PS:

 

Uważajcie na Komitet Powitalny! Robi ta~akie oczy, udając, że kuce widzi po raz pierwszy. ^ ^

Edytowano przez Bestiariusz
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne nie będę miał okazji uświadczyć tego rodzaju atrakcji - lecz pozwól, że spytam z ciekawości ~ co masz na myśli przez słowa, zawarte w powyższym poście?

 

 

Wszyscy: Cóż byście zatem powiedzieli na, powiedzmy, 11-12 w poniedziałek, na owym Placu Wolności, pod samą kolumną?

No tak jak napisałam - elementy plastyczne jakie sobie życzycie oraz dostęp do hodowli hucułów z całym inwentarzem świadczonych tam usług. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...