Skocz do zawartości

W jakie czasy i miejsca chciałbyś się przenieść?


Cassidy

Recommended Posts

Ja przeniósłbym się do prl-u lat 80-tych oglądałbym jak ludzie stoją w kolejkach po jedzenie,kradną i jak stary dziadek się wkurza że mu maluch nie chce zapalić :D

Nie było tego badziewia, bo bylibyśmy najsmutniejszym krajem na świecie, z żałośnie niskim PKB na mieszkańca jak na kraje Unii Europejskiej, z kiepską reputacją i kiepska w dziedzinach, w których Polska musi być akurat dobra. Po II wojnie światowej Polska trafiła do Zachodu, bo to była JEDYNA możliwa opcja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

W sumie nie wiem czy w ogóle interesującym mnie zabawy z podróżami w czasie. Wszytko zależy od przyjętej konwencji. Jeśli jest jedna linia czasowa, (na chwile odrzućmy hipotezę wszechświatów równoległych), to w przyszłość bym nie podróżował, bo gdybym się dowiedział, żem osiągnął sukces to osiadł bym na laurach, i zepsuł swojemu przyszłemu ja życie, z drugiej strony podróż w przeszłość była by niebezpieczna, więc na pewno podróżował bym w czas i  miejsce nie związane ze mną przed rok 1962, i raczej nie w Polsce. Myślę, że mój wybór by padł na okolice 20 lipca 1944, gdzieś w Berlinie, (nie po to by zmienić historię, ale by ją obserwować). Zakładając, że nie był bym wstanie zmienić przeszłości/przyszłości, lub, że istnieją wszechświaty równoległe, to chętnie spojrzał bym na swoje młodsze ja z boku, bo nie było by sensu czegokolwiek uczyć go, skoro ja bym nie odniósł korzyści, nie się sam uczy, jako i ja to robiłem, co do przyszłości, to nie miał bym obaw, że cosik komuś popsuję, więc może chętnie spotkał bym starszego samego siebie, ale w sumie, nie było by to tak ekscytujące, zakładając, że to po prostu jedna możliwość mojego przyszłego ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...