Skocz do zawartości

W jakie czasy i miejsca chciałbyś się przenieść?


Cassidy

Recommended Posts

Tu możemy porozmawiać o tym gdzie chcielibyśmy by szalona budka doktorka nas zabrała.
Może w przeszłość? Towarzyszyć dinozaurom? Może w przyszłość , zobaczyć czy zbudowali latające auta.
O tym wszystkim i niczym możemy porozmawiać TUTAJ. :)

Ja osobiście chciała bym się przenieść w przyszłość na 23 marca by zobaczyć jakie prezenty dostanę :lunaderp: a może po drodze zajrzę pod choinkę?
Ciekawa jestem jak w ogóle będą wyglądać moje urodziny.
Tak, ja się przenoszę na 23 marca. A wy? 

 

paper_dr__hooves_by_fineprint_mlp-d59ghc

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszłość: IV sezon kucyków, mikołajki, gwiazdka, ferie, wakacje( urodziny są w wakacje, więc przeczekam)

Przeszłość, by zmienić: oceny( z matmy ), niektóre rozmowy z rodzicami, niektóre kłótnie z siostrą... Powiedzenie rodzicom o mlppolska

Przeszłość, by znów przeżyć: chwilę, gdzie razem z przyjaciółmi moczyłyśmy figurki kucyków w wodzie i ochlapywaliśmy się nawzajem( było lato 40 stopni), padał deszcz,a ja razem z innymi siedziałyśmy pod daszkiem i żartowaliśmy.

To chyba tyle. Oprócz tego, jeszcze chciałabym zatrzymać czas. Ściągasz aplikację na Ipada i zatrzymujesz czas jakimś tam przyciskiem. Wtedy można by było, dłużej czytać książki, wrócić po podręczniki, zeszyty do domu, kiedy się do szkoły zapomniało, grać dłużej na komputerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ja tak: Narazie nie cofam w przeszłość ani przyszłość. Biore kartke i długopis, włączam telewizje i zapisuje wyniki totolotka.

Teraz cofam sie w przeszłość. Kupuje i zaznaczam liczby. To tyle. I jestem bogata.

Ty, nie pomyślałam o tym :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...

Reaktywuję temat bo jestem bardzo ciekaw, gdzie reszta użytkowników chciałaby się przenieść. 

A ty Uszatko? 

 

Ja? Hmm..często o tym myślałam, ale większość moich pomysłów okazywała się nie najlepsza po grubszym zastanowieniu. Kiedyś było to średniowiecze ze względu na konie, zamki, piękne wsie, ale szybko doszłam do wniosku, że tak to jest tylko w filmach. Za duże ryzyko, że ktoś by mnie spalił na stosie, wsadził w dyby, albo napadł w ciemnej uliczce. Przyszłości natomiast trochę się boję. Wolę nie wiedzieć jak świat będzie wyglądał i czy w ogóle będzie jeszcze istniał. Za to renesans wydaje mi się w miarę bezpiecznym okresem. Albo wiktoriańska Anglia. Tam bardzo chętnie bym się udała. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 1936
Przenoszę się do Polski w roku 1936. Ostrzegam ówczesne władze przed zagrożeniem ze strony nazistów i komunistów. Pokazuję też trochę planów nowoczesnych samolotów bojowych i czołgów.

 

~ Pozwoliłem sobie poprawić błędy. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako Nieoficjalny Forumowy Hetman Kozacki, muszę przenieść się na Sicz Zaporoską, gdzieś w pierwszej połowie XVII wieku. Zobaczyłbym wyprawy Kozaków po tron Mołdawii, ich walki pod Chocimiem, wziąłbym udział ich słynnych morskich eskapadach do Turcji (a to, co tam wyczyniali, zasługuje na to, by nakręcić o tym całą serię bombowych filmów - spalenie przedmieść Konstantynopola pod nosem gwardii sułtańskiej, po czym rozbicie i spalenie floty pościgowej FTW). Albo do carskiej Rosji za Aleksandra II albo Mikołaja II - też zabawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok 1936

Przenoszę się do Polski w roku 1936. Ostrzegam ówczesne władze przed zagrożeniem ze strony nazistów i komunistów. Pokazuję też trochę planów nowoczesnych samolotów bojowych i czołgów.

 

Cel szczytny. Nie mogę niszczyć twoich marzeń, ale zastanawiam się czy takie działanie nie byłoby zbyt niebezpieczne. Wojna na pewno potoczyłaby się inaczej, a wraz z nią wszystko. Być może konsekwencje byłyby tak wielkie, że zniknąłbyś. 

 

MaciejKamil ma rację. Trzeba pamiętać o niuansach czasoprzestrzeni. Ja na przykład bardzo bym chciał przenieść się do czasów świetności Gallifrey, ale nie zrobię tego bo pokusa ostrzeżenia swoich bliskich byłaby zbyt wielka. 

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...

Przeniósłbym się w przyszłość o około 20 lat, czyli przewidywalna data odkrycia obcej cywilizacji. W przeszłośc wolałbym się nie cofać, bo istnieje paradoks, który polega na zabiciu swojego dziadka.

Edytowano przez Dawidluna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Ja bym się przeniosła do antycznej Grecji, do epoki wiktoriańskiej (steampunk i sukienki <3 ) i do Dwudziestolecia Międzywonennego. Ewentualnie w lata 80te XX wieku :vinylspin: Od biedy odwiedziłabym Polskę pod okupacją, ale pewnie zostałabym od razu zastrzelona :foreveralone: A gdybym mogła coś znowu przeżyć, to imprezkę po Pierwszej Komunii Świętej, kiedy to dostałam mnóstwo hajsu (zamiast zegarka i komputera :P ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jakiekolwiek posiedzenie Sejmu Polskiego po 89 roku, oczywiście z karabinem w ręce ( na zasadach przeniesienia się w czasie, w obecnej formie i z przedmiotami.)

2. Apokalipsa i dzień sądu ostatecznego ( jako bierny obserwator.)

3. Pierwsza klasa gimnazjum ( zupełne cofnięcie się do tamtego okresu, ale z moją aktualną wiedzą.)

Edytowano przez Phoenix13
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Jak dla mnie Belle Epoque,(przełom XIX i XXw) na przykład Londyn czy Paryż.

Najchętniej jako bierny obserwator lub ktoś mało znaczący. Tak, aby nie zmienić za bardzo historii. No i tylko jeśli mogę wrócić kiedy tylko chcę.

A co do poznania przyszłości: ktoś czytał "Poniedziałek zaczyna się w sobotę" Strugackich?

I do podróż w przeszłość: film "O północy w Paryżu" Woodego Allena? Ja chciałabym odbyć wycieczkę w czasoprzestrzeni na podobnych zasadach, i miałabym taki sam cel.

Edytowano przez Efei
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszłość: W czasy 1275r za panowania Władysława Łokietka. Zrobiłabym mu zdjęcie opisała go, i zobaczyła jak w tamtych czasach żyją ludzie. Gdy już wrócę do teraźniejszości będę miała opis Łokietka na lekcję historii:) 

 

Edytowano przez Nubira Mysterious
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...