Skocz do zawartości

Rozpracuj Pinkamenę!


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Podejrzenie: Ofiarą jest Trixie. Dorosła, niebieska klacz, niemieszkająca w Ponyville.

R2 już to napisał, ale piszę na przyszłość - tak ma wyglądać ten szablon, Lemuhrze? :P

Kurcze racja! Zapomnialem! :c Teraz zgarniesz cala chwale za zgadniecie na siebie :( FOCH (dżołk, of kors :D)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ofiarą ma byc prawdopodobnie Trixie, kolejnym waznym krokiem byloby wyciagniecie od Pinkameny miejsca/czasu gdzie ma byc popelniona zbrodnia.

Czy Pinkamena planuje zabić tego kucyka w dzien?

Co do przypuszczenia Airlicka tak czy siak jest błędne :P

Moim zdaniem jest to Trixie dlatego, ze kucyk ktory ma zostac zabity, JEST JEDNOROZCEM (nioh nioh nioh :3), ma niebieska siersc i nie mieszka w Ponyville.

Przypuszczenie Airlicka nie jest błędne, choć Twoje argumenty są tutaj dokładniejsze :P.

Lemi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ten kucyk to Trixie?

Tak, ale na przyszłość nie zapominaj o dowodach :P.

Dj-pon3?< włosy xd>

Nope :P.

Czy Pinkamena użyje broni ręcznej do zabicia ofiary?

Nope.

Podejrzenie: Ofiarą jest Trixie. Dorosła, niebieska klacz, niemieszkająca w Ponyville.

R2 już to napisał, ale piszę na przyszłość - tak ma wyglądać ten szablon, Lemuhrze? :P

Dokładnie! :D, choć to "podejrzenie:" jest tutaj zbędne.

Czy Pinkamena planuje zabić tego kucyka w dzien?

Nope.

Kurcze! Taka zabawa mnie tu omija!

Ale myślę, że po Arlicku jest tu już pozamiatane...

W takim razie: czy owa klacz była kiedykolwiek w Ponyville?

Trochę spóźniony, jak zawsze :P. Była. A gdzie tam powymiatane, masz jeszcze 4 punkty do określenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, kurcze, mam tyle teorii, a mogę zadawać pytania tylko by mozna na nie bylo odpowiedziec "tak, nie" :D Zatem wiemy że, będzie próbowała zabić Trixie po zmierzchu, tudziez w nocy. (kiedy dokładnie, jeszcze sie okaze :3) Czy miejscem w ktorym zostanie dokonana zbrodnia ma być Ponyville?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki offtop do R2.: Po prostu dużo mam do czynienia z grami tego typu. Polecam "Czarne historie". To gra na podobnych zasadach i trzeba nauczyć się zadawać szczegółowe pytania, bo niektóre historie są naprawdę überbucked.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie próbowała upozorować wypadek?

Nope.

Czy użyje do tego jakieś broni mechanicznej?

Nope.

Czy miejscem w ktorym zostanie dokonana zbrodnia ma być Ponyville?

Nope.

Czy ofiara zostanie zabita przez truciznę?

Nope.

Czy Trixie zostanie zabita przy pomocy ostrego narzędzia?

Nope.

A wiec jeśli zabije w nocy to czy sprowokuje jakiegoś zwierzaka (bo wiemy że trixy jest słaba w normalnej magi)

Nope.

Czy to aby na pewno Pinkamena czy changeling chce ją zabić? :P

No dobra, może tak:

Czy Pinkamena ma zamiar zabić Trixie po jednym z jej występów, w nocy, kiedy będzie spała a nikogo nie będzie w pobliżu? :>

To Pinkamena... A przynajmniej tak mi się wydaje :P.

Co do twojego pytania, odpowiedź brzmi nie.

czy ofiara zostanie otruta

Było, uważaj trochę :P.

1.Czy Pinkamena dokona zabójstwa z odległości większej niż kilometr?

2. Czy użyje do zabójstwa karabinu snajperskiego?

Nope & nope.


Co do zasad, można zadawać szczegółowe pytania, nie widzę żadnych przeciwwskazań. Problem polega na tym, że poprzez zbyt szczegółowe pytanie możecie wprowadzić się w błąd, bo nawet jeśli część waszego podejrzenia będzie poprawna, a jakiś fragment błędny wychodzi odpowiedź przecząca. No i odpowiedzią musi być TAK lub NIE.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...