Skocz do zawartości

Rozpracuj Pinkamenę!


Lemuur

Recommended Posts

Witajcie, tym razem przemawiam do Was ja, Lemuur, w imieniu swoim, a nie Pinkameny...

Słuchajcie, ona oszalała! Chce kogoś zamordować! Przypadkowo zdradziła mi to po pijanemu, podobno ma nawet dokładny plan zbrodni!

Niestety, nie wiem nic więcej. Ona gdzieś w głębi nie jest wcale taką złą klaczą, dlatego chcę ją jakoś powstrzymać, by nie miała później kłopotów. Jednak by tego dokonać potrzebuję Waszej pomocy! Musimy wspólnie rozpracować jej plan, bym mógł mu zapobiec!

Tak więc zadawajcie pytania, myślcie, a ja będę starał się jakoś wyciągnąć od niej odpowiedzi. Chciałbym jednak, by były to pytania, na które odpowiedzieć można jedynie przecząco, lub potwierdzająco ( tak lub nie ), wyciąganie od niej szczegółowych informacji mogłoby się źle dla mnie skończyć, rozumiecie...

Jeśli będziecie mieć jakiś pomysł co do części planu Pinkameny piszcie, a ja postaram się to sprawdzić. Jednak swoje tezy musicie uzasadnić przynajmniej trzema argumentami, gdyż nie mam czasu na sprawdzanie wszystkiego, co przyjdzie Wam do głowy... Tu trzeba działać szybko!

Co musimy ustalić? Niech no pomyślę...

  • Ofiara zbrodni
  • Narzędzie/narzędzia
  • Miejsce zbrodni
  • Planowany czas zabójstwa ( Pora dnia + ew. okoliczniści ( np. "w czasie imprezy" ))
  • Motyw


Krótka instrukcja na wszelki wypadek:

1. Zabawa polega na zadawaniu pytań, na które odpowiedzieć mogę jedynie "TAK" lub "NIE".

2. Pytania dotyczyć mogą dowolnej części planu Pinkameny, a także waszych podejrzeń, z tym, że podejrzenia musicie umieć uzasadnić trzema argumentami.

Przykładowe pytanie: "Czy narzędzie, którego planuje użyć Pinkamena jest ostre?"

Przykładowe podejrzenie: " Wydaje mi się, że Pinkamena planuje zamordować Twilight, ponieważ < trzy argumenty >, czy mam rację?"

Na najlepszych detektywów czeka wyróżnienie w naszym dziale!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 259
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Czy ofiara mieszka w Ponyville?

Czy jest to mieszkanka Ponyville?

Łoooo... Wielkie umysly myśla podobnie? :P Airlick, szybsiejszy byłes.

Czy jest to mieszkaniec Ponyville?

// Edit

Argh, 3x to samo D:

3x Nie :P.

Czy ofiara mieszka w bibliotece?

Nope.

Czy ofiara ma sierść ciepłej barwy?

Nope.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dany jednorożec gra na jakimś instrumencie?

Chyba trafiłem w sedno z tym pytaniem. :P

@R2.

Nie, nie miałem na myśli Octavii. :P

Niestety, nie trafiłeś. Nie gra :P.

Czy ofiarą jest kucyk dorosły czy w wieku źrebiecym ?

to osoba dorosła?

Kucyk jest dorosły.

@Porter jeśli myślisz o Octavii to źle trafiles, ona nie jest jednorozcem.

Czy ten kucyk ma niebieskie ubarwienie?

Yup!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...