Skocz do zawartości

Chemia to nie wszystko [Oneshot][Slice of life][Comedy]


Recommended Posts

W końcu się zmusiłem, popełniłem zbrodnię przeciwko sztuce. Napisałem fica... 

 

Może nie było by to takie tragiczne, gdyby nie fakt, że jedyną formą pisaną jaką zajmuję się od 2 lat, to głównie sprawozdania... (przedmioty ścisłe jak fizyka). 

 

Rada lub protip: Jeśli ten fic wydaje się nudny... to po prostu go nie czytaj.

Oto linki do prologu

oraz pierwszego rozdziału

 

Dziękuję Dolarowi za sprawdzenie mojego fica(pod względem stylistycznym i gramatycznym), oraz Irwinowi za prereading(oraz częściowe sprawdzenie).  

Jeśli dostrzeżenie jakikolwiek błąd, to zawsze możecie komentować.(nie jestem nieomylny :despair: )

Edytowano przez Dolar84
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo fajny tekst, nie dajcie się zwieść słowo autora. Ostrzegam, że są momenty (na przykład śpiew pod prysznicem) przy których lekturze odradzam spożywanie jadła i napoju. No chyba, że lubie czyścić zapluty ze śmiechu monitor. Czekamy na więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Zostałem poproszony o opinię, więc oto jestem!

 

Na razie trochę mało się działo, ale zapowiada się ciekawy slice of life, opiewający studenckie życie na praktykach. Sporo zastrzeżeń mam do interpunkcji, zwłaszcza do braku spacji po myślnikach rozpoczynających dialog i do braku akapitów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka śmiesznych momentów, sporo kochanej chemii i studenckich klimatów... oraz błędów interpunkcyjnych (pozaznaczanych). Zapowiada się ciekawie, czekam na więcej, bo tych kilku stronach niewiele można powiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Historia twojego fanfika mnie zainteresowała. Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy, z nadzieją, że rozwiniesz swoje talenty pisarskie i będziesz popełniał mniej błędów. Na obecną chwilę jest jednak w porządku. Autorze - pisz dalej!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 years later...

Witam!

 

Ale ten fik jest zmasakrowany przez jakiegoś anonima! Nic, tylko rozstrzelać takich. Na szczęście jest możliwość wyświetlania bez sugestii.

 

Technicznie mamy powrót starego przyjaciela – braku myślników. Poza tym są inne rzeczy. Brak spacji. Stylistycznie czysty chaos. Discord by się nie powstydził!

 

Klimatu nie ma.

 

Fabuła… no jakaś jest, od biedy. Ot, mamy tu studentkę chemii, która ma laboratorium w domu i produkuje nark… znaczy, nie no, robi praktyki domowe czy coś. Wszystko nie jest niby złe, ale podane w taki sposób i tak zaniedbane, że nie chce się czytać.

 

Postać jest nawet okej, chociaż jak na razie nie miała za dużo czasu dla siebie. Ciężko mi ją opisać inaczej.

 

Fik nie jest zły, ale niewiele mu do tego poziomu brakuje. Na pewno jest zaniedbany, a szkoda, może wynikło by z tego coś dobrego. No nic, jest jak jest.

 

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...