Skocz do zawartości

Witajcie.


Herudin

Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Na imię mam Marcin, lat 20 i jestem spod Krakowa. Jeśli chodzi o zainteresowanie to są nimi: książki (zwłaszcza fantastyka, uwielbiam twórczość Tolkiena i Franka Herberta i wielu innych), gry komputerowe i na konsole, muzyka (głównie metal i muzyka filmowa),  anime i manga. Po za tym uwielbiam zwierzęta. Mam psa (owczarka niemieckiego) i cztery szczury, ostatnio zacząłem myśleć nad sprowadzeniem sobie królika albo jeża. A jako, że mieszkam blisko lasu to często spotykam także dzikie zwierzaczki, wśród których ostatnio najbardziej ciekawią mnie kosy (te ptaki wyglądają jakby należały o mafii). Hym... Co dalej? A tak, z charakteru jestem cichą i spokojną osobą, nie cierpię występować publicznie i raczej nie jestem duszą towarzystwa (w sumie zależy to od towarzystwa, w takim w którym osoby mają takie zainteresowanie jak ja to spoko, nie jest źle). O i uwielbiam wiosnę :P A teraz zima :(

Nie pamiętam jak zacząłem przygodę z MLP, półtora roku temu zacząłem oglądać, ale musiałem przerwać z braku czasu i nie dawno wróciłem. Moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy, na drugim miejscu Pinkie Pie :P

Cóż chyba to tyle. Raz jeszcze witam wszystkich.

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...