Skocz do zawartości

Bronycon 2014


Princess_Bubblegum

Recommended Posts

Witam. Czy ktoś z polski wybiera się w przyszłe wakacje na bronycon? Sam chcę jechać, ale po pierwsze boję się trochę samemu jechać, a po drugie nie wiem jak to wszystko ogarnąć. Pomógłby ktoś? P.S.: Wiem że jest dopiero grudzień, ale myślę że taki wyjazd trzeba szybko zacząć ogarniać, bo później mogą być problemy z rejestracją, biletami i innymi rzeczami. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym chętnie pojechał ale tu mam problem ,że mam dopiero 17 lat i jestem niepełnoletni .To dobry pomysł żeby zorganizować coś takiego ale moja opinia mało daje jak się więcej ludzi odezwie to będzie można zacząć jakieś rozmowy  :crazytwi2: .

Też za wcześnie żeby o tym rozmawiać i do tego jest kryzys i brakuje trochę pieniędzy, mam nadzieje że wiesz o co mi chodzi :rarityexcited:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś z polski wybiera się w przyszłe wakacje na bronycon? Sam chcę jechać, ale po pierwsze boję się trochę samemu jechać, a po drugie nie wiem jak to wszystko ogarnąć. Pomógłby ktoś? P.S.: Wiem że jest dopiero grudzień, ale myślę że taki wyjazd trzeba szybko zacząć ogarniać, bo później mogą być problemy z rejestracją, biletami i innymi rzeczami. Z góry dzięki.

Ambitny plan. Pytanie na ile wykonalny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem sobie kosztorys, gdy BronyCon był w Baltimore, wyszło jakoś, że trzeba by było mieć minimum 1700$ na przeloty, noclegi, jakieś żarcie i może jakąś małą pamiątkę ;p Nie licząc, oczywiście, wizy.

 

Chętnie bym odwiedził tamtejszych bronies, zwłaszcza nawet, że kilku chciałoby mnie zobaczyć, no ale cóż, nie mam zbędnych 6000zł :rariderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Czy ja wiem? Taki Bronycon to olbrzymi wydatek. Coraz mniej wczuwam się w fandom, a i kasy coraz bardziej mi szkoda na takie rzeczy. Już wolę kasę, którą mam przeznaczyć na autostopową wyprawę po Europie Zachodniej i przy okazji popoznawać tamtejszych Bronies.

 

Jeśli szukasz pomocy w ogarnięciu Bronyconu, możesz zagadać do Sz6stego - on w 2012 roku był na Bronyconie. 

 

Sprawa numer jeden to duże koszty przelotu do NY.

Dwa to wiza, nie jest łatwo o wizę do USA.

Trzy, walczę o zieloną kartę i jak się uda to może zawitam :)

 

Wizę turystyczną idzie łatwiej uzyskać o ile masz coś, czym podeprzesz swój wniosek np. jakimś dowodem na to, że faktycznie planujesz wybrać się na Bronycon. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizę turystyczną idzie łatwiej uzyskać o ile masz coś, czym podeprzesz swój wniosek np. jakimś dowodem na to, że faktycznie planujesz wybrać się na Bronycon.

 

Nie przejdzie niestety Linds, Murica to mocno zamknięty kraj na obcych a u mnie dodatkowym problemem jest fakt że mam dużo rodziny na ich terenie (między innymi w NY), na 90% z miejsca dostanę odmowę z podejrzeniem o nielegalną imigracje.

Jedyne co mi pozostaje to czekać z nadzieją na losowanie GC i na legalu się przeprowadzić ( sponsorowanie przez rodzine odpada bo najpierw trzeba by moją matkę ściągnąć abym mógł być sponsorowany. ETA - ~15lat :party: ... )

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne będzie. Galacon w Niemczech, BUCK w północnej Anglii (nie mylić ze Szkocją), Brony Days we Francji (chyba nawet w okolicach Paryża) i w wakacje jakoś Crystal Fair w Helsinkach.

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...