Skocz do zawartości

Znaki szczególne.


Recommended Posts

Mojej przypinki nie muszę się wstydzić, gdy gdzieś wychodzę ledwo kto ją zauważa na mojej torebce, ale to też nie najlepiej, bo

mogli się zdarzyć jacyś Brony i Pegasis...

Po za umówionymi spotkaniami nie widziałem jak dotąd, żeby ktoś miał jakiś kucykowy akcent na sobie. Z tego co zauważam sporo osób się w jakiś sposób tego wstydzi/obawia.

Ja noszę Twilight z blindbaga na suwaku od torby i przypinkę Fluttershy, przynajmniej dopóki jej nie zgubiłem :C

Jak chcesz moje mane6 mogę Ci oddać. I tak leży na dnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na sobie niczego związanego z kucykami na co dzień nie noszę bo i po co? Jak to wczoraj usłyszałem od pewnej osoby: "bo ludzie z natury są nie tolerancyjni". Ja jestem w fandomie, osoby które mnie znają to wiedzą więc nie widzę powodu aby na prawo i lewo to pokazywać wystarczy mi już że patrzą na mnie jak na militarnego dziwaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na sobie niczego związanego z kucykami na co dzień nie noszę bo i po co? Jak to wczoraj usłyszałem od pewnej osoby: "bo ludzie z natury są nie tolerancyjni". Ja jestem w fandomie, osoby które mnie znają to wiedzą więc nie widzę powodu aby na prawo i lewo to pokazywać wystarczy mi już że patrzą na mnie jak na militarnego dziwaka.

Dokładnie tak samo jak ja. Zero kucyków. To, że gdzieś tam lubię kucyki wiedzą tylko osoby z fandomu. Reszta nie musi. Edytowano przez Littlepip
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, żeby zacząć nosić jakiś znak rozpoznawczy, ale jakoś nigdy nie urzeczywistniłem tego planu. Właściwie jest mi to zbędne, bo po pierwsze, w mojej mieścinie nie ma innych bronies, a do Warszawy na szczęście nie wybieram się często, po drugie - gdyby jednak zdarzyło mi się napotkać na swojej drodze innego kucofila, to i tak szybko uciąłbym rozmowę. :rainderp: W sumie i tak chciałem nosić coś takiego tylko dla siebie. Chyba zamówię skądś naszyjnik z CM Rarci. Jedni noszą krzyżyk, ja będę nosił ze sobą pamiątkę swojego afektu. :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważam sporo osób się w jakiś sposób tego wstydzi/obawia .

A ja nie wiem dlaczego.

Lubisz kucyki? Jasne, są bluzki byś kupił? Są. To dlaczego ktoś ma ci przywalić skoro ty lubisz kucyki, a on sam jakiegoś biebera?

Przestaje wierzyć w ludzkość...

Wiem Eternal o co ci chodzi, ale jeśli u mnie mało ludzi w mieście patrzy na to kto kim jest, to czemu nie nosić? ;)

Chociaż są takie 3 patafiany...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem dlaczego.

Lubisz kucyki? Jasne, są bluzki byś kupił? Są. To dlaczego ktoś ma ci przywalić skoro ty lubisz kucyki, a on sam jakiegoś biebera?

Przestaje wierzyć w ludzkość...

Wiem Eternal o co ci chodzi, ale jeśli u mnie mało ludzi w mieście patrzy na to kto kim jest, to czemu nie nosić? ;)

Chociaż są takie 3 patafiany...

Bo dorosły facet z kucykami to nie dorosła przedstwicielka płci pięknej ;)

Wam co najwyżej powiedzą że jesteście dziecinne a facet tak prosto nie ma haha

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dorosły facet z kucykami to nie dorosła przedstwicielka płci pięknej ;)

Wam co najwyżej powiedzą że jesteście dziecinne a facet tak prosto nie ma haha

Facet to może pięścią/butem/kosą zarwać za "bycie jakimś *tu pada nazwa pewnej części rowerowej*". Wystarczyła by do tego pierwsza lepsza grupka podchmielonych (lub nawet czasem i trzeźwych) fanów odzieży sportowej.

Edytowano przez Nishi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dorosły facet z kucykami to nie dorosła przedstwicielka płci pięknej ;)

Wam co najwyżej powiedzą że jesteście dziecinne a facet tak prosto nie ma haha

Ja nie mam się czego obawiać, a wcale dorosła nie jestem...

I tak słyszałam raz pewną rozmowę między dwoma chłopakami..

- Ej, widzicie jak baby za tymi pedalskimi tęczami łażą?

- One są całkiem fajne, co w nich pedalskiego?

- Oj.. ty to się aby martw co Włodziu i reszta z tobą zrobią...

Biedny nieznajomy.. ;-; bronił imienia Brony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różne są rejony tego kraju, nigdy nie wiadomo kogo napotkasz i czy ta ulica akurat nie roi się od "dresów".

Osobiście nic takiego nie noszę, wiadomo, bo Polska i mentalność ludzi a po za tym i tak bym nie miał o czym rozmawiać, gdy bym Brony'ego spotkał..

Tak to tylko mówię Yup i Nope, ale zdaję sobie sprawę, że to nie wywodzi się tylko z serialu, tylko to slangowe zwroty ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nosiłam bluzkę z Fluttershy, nie miałam z tego powodu jakiegoś problemu. Jedynie jak byłam na kolonii to słyszałam, jak starsi gadali coś typu "Ej, widzicie tą z torbą? Ona ogląda kucyki pony". Nawet z ich strony nie miałam jakiś obelg czy coś, nawet jedna chciała kilka obrazków i miałam Smile Song na telefonie ale sądzę, że to było raczej dla "jaj" niż tak na "poważnie". Teraz nic nie noszę, nie mam nic szczególnego ani z MLP, ani z Hetalii. Ewentualnie przypinki z postaciami na torbę [którą, noszę od święta na miasto] i bluzkę "Asurando Waifuu" ale i tak nikt nie ogarnie co to znaczy, a chodzę i tak ciągle w bluzach. Planuje jednak kupić sobie przypinkę jakąś z Yatty z MLP, bo są naprawdę ładne albo zwykły CM z komikslandii jak będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Ja znaków rozpoznawczych nie noszę, ponieważ oprócz tolerancyjnych osób istnieją takie jakie istnieją. Raczej znam takich osób niewiele, jednak są i można łatwo stać się pośmiewiskiem. Zamiast tego otwarta jestem na wymyślenie lepszych symboli bronych, bo mimo iż w okolicy raczej bronych nie ma, to będąc w jakimś innym mieście z chęcią bym pogadała o czymkolwiek.

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...