Skocz do zawartości

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Hmmm... Apple Bloom nakłoniła Twilight, by została (1 odcinek)... Sweetie nakłoniła Rariti, żeby poszła z nią na biwak (czyli w sumie obie namówiły kogoś za pomocą wielkich oczu...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple Bloom w odcinku "Przyjaźń To Magia cz.1" namówiła Twilight ,aby została na deser ,Sweetie Belle w odcinku "Bezsenność w Ponyville" nakłoniła swoją siostrę ,aby poszła razem z nią na biwak. Więc Apple Bloom oraz Sweetie Belle posiadają taką umiejętność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż  Raiibow Dash :) i fanRD oboje dsotaje po punkcie tle że punt Ranbo przechodzi na tydzeń który skończył się wczoraj, a Fan jesteś pierwszym punktującym w tym tygodniu gratulację ! :)  ps Cassidy zas dostaje ode mnie mufinkę na pocieszenie ::muffin: dałbym punkt

ale, niebyłoby to sprawidliwe wobec innych

teraz kolejne pyranie, która z :cmc: zna sztuki walki ?

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple Bloom

 

PS Czemu Rainbow Dash ;) i SPIDI mają "Złotą Nagrodę Domku na Drzewie" (SPIDI ma ponad 60 pkt a Rainbow Dash ;) prawie 30)

Bo nie umiem liczyć. Poprawiłem. ~Ślimak

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie nauczył ona porostu lubi Kung-fu nie można powiedzieć że jest w tym dobra bo tak naprawdę każdy może coś kopnąć... Ale jeśli musiałbym wybrać to powiem że sama się nauczyła

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzyń dzyń, a punkt wedruję do *werble* GoforGold :rd: nauczyła Apple Bloom Kopać w stylu Shaolin

Puyanie która z :cmc: i w którym odcinku przyjęła pozę znanej rzeźby Myśliciel

Trochę podchwytliwe pytanie... nie zbyt kojqrze.. może Sweetie belle w odcinku..nie pamiętam właśnie odcinka, nie wiem nawet czy podałam dobrego kucyka...

Chyba sweetie belle w odcinku ,,0ne bad apple"

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweetie Belle

15916720-20animated20apple_bloom20coffee

Sweetie_Belle_thinking_S3E04.png

Chociaż nie jestem pewny...

 

 


:rd:  nauczyła Apple Bloom Kopać w stylu Shaolin 

Moim skromnym zdaniem RD sprawdzała jaki ma talent nie uczyła...

Poza tym nie bardzo wyszło jej to kopnięcie i to było karate a mówiliśmy o Kung-fu....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pio  dostajesz punkta bo nie dosć że odpowiedizaleś dobrze, to jescze daleś screney z odcinków w których sytuacja miała miejsce, a wiecie co Cassidy niech też dostane punkta, bo w sumie dobrą odpowiedź dała 

Pytanie która z :cmc: mogłaby zastąpić :derpy: lub wyręczyć ją w pracy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie jesteś pewny bo to dobrao dpowiedź Pio więcej wiary, Aha i ostajesz punkta 

Kolejne pytanie tym razem trochę z serialem nie związne, ake z fandomem ;) Która :cmc:  ma chłopaka i jak on ma na imię (jest sporo artów na da z mamą tego źrebaka)

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o shipppy hetero Spidi, choć przeciw temu shppowii nic nie mam, przynajmniej Scoot byłaby lepszą partią dla Babsi ,a brawo za spotrzgawczosć

Zandi nie jesteś moim tatą więc mnie tak nie nazywaj, a to kogo lubię to nie twoja sprawa ~ Babs

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...