Skocz do zawartości

Recommended Posts

Sweetie Belle uszyła je ze złotego jedwabiu, będącego własnością Rarity. Odcinek "Mistrzyni Spojrzenia". Z powodu zmarnowana całej beli materiału, Rarity była zmuszona utkać nowy, przez co dziewczynki zamiast bawić się pod jej opieką w Butiku Karuzela, zostały przygarnięte przez Fluttershy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Najwięcej chyba Apple Bloom: kapelusz Applejack, czapka kucharska przy pieczeniu babeczek, kapelusz dziennikarski, kapelusze, które miała podczas treningu z Rainbow Dash: kask, i kapelusz do latania (znaczkowa liga), uszy królika ale w całym stroju (nie wiem czy się liczy) czapka, którą miała gdy poszła z babcią smith na zakupy, kapelusz, który dała jej Rarity na pocieszenie (znaczkowa ospa) kapelusze w odcinku zgniłe jabłko: czapka letnia, zimowa, różowy kapelusz, kapelusz z owoców (i tak nie wiem czy to wszystko). Scootaloo po środku: kapelusz dziennikarski, kapelusz z gazety, kapelusz, który miała gdy dawała babci Smith telegram, uszy królika, włosy Rainbow Dash (tajemnicza wybawicielka), kask. Sweetie Belle najmniej: kapelusz dziennikarski, kapelusz, który Rarity włożyła na nią, gdy szukała ciekawych informacji (sekrety ponyville), kapelusz Applejack (Applejack włożyła jej na głowę swój kapelusz przed wyścigiem w odcinku siostrzany sojusz), uszy królika, kapelusz z gazety (odcinek sekrety ponyville). Wszystkie 3 miały także wianki w odcinku ślub w Canterlocie. Jeśli liczyć Babs to ona miała najmniej: 0. Nie wiem czy wszystko dobrze całkiem dużo tego.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...