Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wielu Bronies mówi, że jest sierotą i mnie także podoba się ten pomysł, ale w serialu nic nie zostało potwierdzone, więc można wierzyć w co się chce.

Pewną wskazówką może być to co twórcy powiedzieli w czasie Comic Con 2013:

Q: Is Scootaloo an Orphan?


A: Just because Scootaloo's parents haven't been on screen yet, doesn't mean they are dead.

Patrz http://www.equestriadaily.com/2013/07/comic-con-2013-my-little-pony-main-panel.html

Może to sugerować, że jednak ma rodziców, ale na pewno nic nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii sieorctwa chciałbym uzupełnić, żę jej problemy psychiczne oraz przyklejnie się do Rainbow Dash niezwykle pasują do bycia sierotą:

-strach;

-samotność;

-problemy ze snem;

-nadwrażliwość emocjonalna;

-brak umiejętności latania (zahamowanie rozwoju);

-sztuczne kreowanie swojego wizerunku.

 

To wszystko pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Chyba tylko raz w odcinku siostrzany sojusz.

Edit: Jej tata pojawia się jeszcze w odcinku zgniłe jabłko, łowi ryby. (po zabraniu cmc ich domku)

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mi za moją nieobecność, ale mam duże problemy z komputerem, ale wracając... Tak jest, to jest poprawna odpowiedź. Każdy dostaje po punkcie.

Czas na pytanie... W którym odcinku Apple Bloom, Sweetie Belle i Scootaloo się ze sobą zaprzyjaźniły oraz w jakich okolicznościach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Sweetie, Scootaloo i Apple Bloom zaprzyjaźniły się ze sobą w odc. znaczkowa liga, na przyjęciu u Diamond Tiary. Gdy naśmiewano się z :OTE2F::tigertaming:   i :1xkfz: stanęły w jej obronie. I tak powstała znaczkowa liga  :cmcride: .

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...